Komentowana treść: Alien Breed dla AmigaOS 4.1
[#1] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1
Allleee wypasssss :D :D
[#2] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1
Ci co chcieli pacza sie doczekali ;)
[#3] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@Phibrizzo, post #2

nie ta wersja, haslo nadal jest aktualne: łer iz łer iz? Ale mimo to kombek brida na ami rulez:)


Ostatnia edycja: 05.11.10 19:44:45
[#4] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@fazior, post #3

Mnie sie marzy ABTA(2), nejlepsze wersje AB :)
[#5] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@AmiChris, post #4

Ja bym tam wolał Alien Breed 3D - z grafika z unreala - to by było dopiero coś;P
[#6] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@(V)(I)mothe(P), post #5

To wez edytor jakis i zrob moda:)
[#7] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@AmiChris, post #6

To może wspólnymi siłami coś się wskóra, jakaś składka - sprzęt każdy ma - do to roboty.

Tak - gadać każdy może tylko orać nie ma nikomu...
[#8] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@AmiChris, post #4

ech, mi tez, łer iz MiniQ łer? Sors w asemblu lezy na aminecie, eskimoske sie zasponsoruje i giitara:).

Ostatnia edycja: 05.11.10 21:27:10
[#9] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1
grafika jakos nie odbiega od wersji z A500
[#10] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@HOŁDYS, post #9

Jak chcesz lepszą grafę to zapodaj sobie na blasze AB: Impact - mistrzostwo. ;)
[#11] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@UZi, post #10

zobacze screeny z ciekawosci...znajac zycie i tak zostane przy wersji na 2 dyskietkach DD ;-]

widzialem porazka

Ostatnia edycja: 06.11.10 01:27:20
[#12] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@HOŁDYS, post #11

Znaczy, czemu porażka?

A Tak wiem, nie mają tego klimatu co kiedyś, no i tylko na parę chwil.
[#13] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@(V)(I)mothe(P), post #12

dokladnie tak .zbyt pecetowe nie rozniaca sie od innych kosmicznych mega strzelanek..

tak wiec dobrze ze orginal przeportowali ;-]
[#14] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@HOŁDYS, post #13

Tak, pecetowe, hmm...

To fakt, ale gdyby i wyszła na Amigę to inaczej wyglądać nie będzie.
Niektórzy powiedzą że szkoda, że nie ma. Byłaby to jakaś nowość
( choć kto wie jak się sprawy potoczą ;P )na naszym podwórku.

Można powiedzieć że brzydkie takie podobne do( alien target czy shadowgrounds ), ale jednak jest w zasadzie niedrogie i krótkie, ale jest.

...

[#15] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@UZi, post #10

No-no, rzeczywiscie wypasik. Gierka wyglada swietnie, tak powinna wygladac kontynuacja AB :)
[#16] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@AmiChris, post #15

No proszę całkiem fajny port i wygląda porządnie.

Co do nowego AB na pc, grałem i bawiłem się świetnie przez dwa epizody. Gra jest łatwiejsza od pierwowzoru i nastawiona bardziej na łażenie od przycisku do przycisku i strzelanie do robactwa, przyjemna strzelanka typu arcade. Znając fanów jakby ta gra była bardziej oldschoolowa to by się czepiali że za mało nowoczesna/za trudna, a jakby była zupełnie przeorana z starego stylu to że już nie to co kiedyś.
[#17] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@(V)(I)mothe(P), post #14

nie drogie? - tak :)
krótkie? - jak na grę za taką cenę i dystrybucję w epizodach to długość jest przyzwoita.
Brzydkie? - ta gra działa na silniku unreala, jest piękna mroczna atmosfera, gra świateł, czasami się zatrzymuję by przyjrzeć się bliżej całej tej kosmicznej machinerii jak działa, desing jest na bardzo wysokim poziome.
[#18] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@Gżegżółka, post #17

jak ktoś chce lepszego alien breeda od alien breeda to polecam darmową gre na STEAM -> Alien Swarm

http://www.youtube.com/watch?v=VJ-tGVfVve0
[#19] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1
Probowalem uruchomic AlienBreed na Sam440 ale wyskakuje u mnie komunikat o braku biblioteki libFLAC.so.
[#20] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@DRACOX, post #18

Alien Swarm to też dobra gra, o ile masz z kim grać (max do 4 graczy) po sieci, bo ta gra została zrobiona specjalnie dla co-op'a, a jak single to zdecydowanie radzę zostać przy AB.

A jak macie słabego peceta to można też spróbować gry z serii Alien Shooter 2 Vengace i Consript. Przyjemna strzelanka, gdzie "naraz" na ekranie często jest po kilkudziesięciu brzydali czekających na porcję ołowiu.

A jak już jest ktoś masochistą to pozostaje jeszcze Space Sige, ale to już totalny crap jest uprzedzam.
[#21] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@Leon, post #19

na os4depot jest ta biblioteka :
http://www.os4depot.net/share/audio/convert/flac.lha
[#22] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@RAL, post #21

Po zainstalowaniu biblioteki FLAC gra uruchamia sie bez problemu.
Niestety gra na Sam667Mhz dziala strasznie wolno okolo 4-5kl/s.
Mam nadzieje, ze kolejny port bedzie dzialal lepiej na SAM.
Dzieki za linka do biblioteki bez niej nie mialbym mozliwosci przetestowania gry. OK
[#23] Re: Alien Breed dla AmigaOS 4.1

@Leon, post #22

Na SamFlex 800 gra chodzi wolno/znośnie ale fajerwerków nie ma niestety. Może następne kompilacje będą lepsze :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem