Komentowana treść: AmiWigilia 2010
[#1] Re: AmiWigilia 2010
Dzielenie się opłatkiem będzie?
[#2] Re: AmiWigilia 2010
11 grudnia?
To może i ja się zjawię tylko pogadam z żonką;P i czy sprzęt nowy odpali. :P
[#3] Re: AmiWigilia 2010

@parallax, post #1

Jak ktoś przywiezie czemu nie. :)
[#4] Re: AmiWigilia 2010

@radzik, post #3

Ja wódy nakupuje!
[#5] Re: AmiWigilia 2010
Jedzie ktoś z północy?
[#6] Re: AmiWigilia 2010

@pampers, post #5

Ja chyba!
[#7] Re: AmiWigilia 2010
Czy wredne szuje takie jak ja mają wstęp?
[#8] Re: AmiWigilia 2010
Jedenastego grudnia mam niestety zjazd zaocznych na głowie. Życzę więc miłej zabawy i poczytam sobie sprawozdania z imprezy.
[#9] Re: AmiWigilia 2010

@G. Kraszewski, post #8

Suxx, pierwszy raz pojawię się na amiimprezie i nie uścisnę ręki prezesa? :/
[#10] Re: AmiWigilia 2010

@madman15, post #7

Każdy jest mile widziany. :) Co prawda nie wiem jak to w hostelach jest, bo legendy na pewno na mieście o pewnych osobach są. ;)
[#11] Re: AmiWigilia 2010

@radzik, post #10

Nawet taka wredna ekipa ze wschodu ?..

Yeee będe na 100 %

Jak coS to rezerwacja noclegu tak jak ostatnio ;)

Ostatnia edycja: 07.11.10 14:57:17
[#12] Re: AmiWigilia 2010

@radzik, post #10

Ee, tym razem jak przyjadę to na pewno ze sceną nie piję. A na pewno nie tyle co ostatnio :)
Tylko jeszcze trzeba się zastanowić, no i sam na pewno nie pojadę bo się nie kalkuluje/nie chce.

Ostatnia edycja: 07.11.10 15:31:07
[#13] Re: AmiWigilia 2010

@Drako^lM, post #11

Hehe, myślę, że rezerwację da się zrobić. :)
[#14] Re: AmiWigilia 2010

@Workbench1.3, post #6

Jak będziesz jechał daj znać trochę wcześniej. Skąd z północy byś ruszał? Ja powrót mam już zapewniony.
[#15] Re: AmiWigilia 2010

@pampers, post #5

jak nic nie wypadnie to bede jechal z koszalina.pociagiem.
[#16] Re: AmiWigilia 2010

@kiero, post #15

Jak nie będzie fury to ja z Tczewa tak więc to nie ten sam pociąg..
[#17] Re: AmiWigilia 2010

@pampers, post #16

Taki sam jak moj ;)
[#18] Re: AmiWigilia 2010
Ja z Esialem wstępnie się piszemy na tę imprezkę :)

Będzie jedno miejsce w aucie, więc jak się ktoś dorzuci na bendzynke to pojedzie. Mogę zabrać kogoś z Wałbrzycha i okolic, ponadto będę jechał przez Środę Śląską, Wołów, Wąsosz, Rawicz i dalej na Poznań więc może ktoś po drodze wskoczyć. A Jak mnie ktoś odpowiednio przekona to ewentualnie zmienimy trasę tak, żeby można było kogoś z Wrocławia zabrać. W razie czego proszę do mnie pisać na mail.
[#19] Re: AmiWigilia 2010

@radzik, post #10

Co prawda nie wiem jak to w hostelach jest, bo legendy na pewno na mieście o pewnych osobach są.

he he polecam Cinamon Hostel ..na haslo AMIGA 20 % znizki

pozdrowcie Cara ;-]
[#20] Re: AmiWigilia 2010

@G. Kraszewski, post #8

Kurczę a już się zastanawiałem czy nie pojechać zobaczyć co amigofce robią...
[#21] Re: AmiWigilia 2010
pic piwko mozna, a palic nie, bez sensu :D
[#22] Re: AmiWigilia 2010

@1989, post #21

I bardzo dobrze! Piszę to jako palący. Jaranie w zamkniętych pomieszczeniach ssie.
[#23] Re: AmiWigilia 2010

@1989, post #21

Masz na myśli palenie na sali? Wiesz w ubiegłym roku trochę ludzi było, więc gdyby połowa paliła to nie dałoby się wysiedzieć. (opinia niepalącego). A tak ogólnie to wypada wpaść. Ludziska przybywajcie do Wielkopolski. Jedyna okazja żebym na żywo przekonywał Was do procesorów SH4/SH5
[#24] Re: AmiWigilia 2010
Może przyniosę netbooka z Icarosem :)
[#25] Re: AmiWigilia 2010

@pampers, post #22

taak, a chlanie piwska w zamknietych pomieszczeniach nie ssie i nie ciagne, pisze to jako nalogowy pijak ;)
[#26] Re: AmiWigilia 2010

@Ender, post #23

na żywo przekonywał Was do procesorów SH4/SH5


jak to przekonywal, na czym i dlaczego ?.
[#27] Re: AmiWigilia 2010

@hrw, post #20

No i zabierz Efike MX ;)
[#28] Re: AmiWigilia 2010

@1989, post #26

To taki żart, bo ja jestem lekko zakręcony na tle tych procesorów. Poszukaj na forum : " co sądzicie o tych procesorach..." tak się chyba wątek nazywał. A tak serio to wpadnij, bo impreza z edycji na edycję się rozkręca, fajna atmosfera jest. W tym roku wróżę kolejny rekord frekwencji, wystarczy spojrzeć na ilość osób, które deklaurują przyjazd, a wiem, że nie wszyscy jeszcze napisali.

PS. Radzik a może jakieś identyfikatory, albo temat pokaż swoją twarz przed Amiwigilią? ;)

Ostatnia edycja: 08.11.10 20:46:18
[#29] Re: AmiWigilia 2010

@radzik, post #13

btw jak Enter już pisał ... Identy nie zpomnijcie o nich ;)
[#30] Re: AmiWigilia 2010

@tomek, post #24

Z chęcią bym zobaczył w pełni skonfigurowanego i działającego AROSa. Sam w sumie już poległem... a szkoda bo widać, że system ma jakieś perspektywy.
Co do jarania, po prostu od 15 listopada bodaj wchodzi takie prawo.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem