Komentowana treść: Cube dla AmigaOS 4.1
[#1] Re: Cube dla AmigaOS 4.1
No proszę :D Bardzo mnie to cieszy :D Super gra na super system!
[#2] Re: Cube dla AmigaOS 4.1

@parallax, post #1

Podobno są problemy ze strzelaniem, szczególnie rakietnicą:
http://amigaworld.net/modules/news/article.php?storyid=5709#76574

Według mojej wiedzy Gallium rozwiąże sprawę.

Ostatnia edycja: 07.11.10 21:02:05
[#3] Re: Cube dla AmigaOS 4.1

@madman15, post #2

problemy ze strzelaniem sa powodem dla ktorego nigdy nie wyszla wersja morphosa. chodzi o brak wsparcia dla odczytu bufora glebokosci ktory wymagany jest przez ta gre. ktos moze zasugerowac autorowi, ze moze to o to chodzi.
[#4] Re: Cube dla AmigaOS 4.1

@kiero, post #3

Zapościłem na AW.net.
[#5] Re: Cube dla AmigaOS 4.1
Grałem kiedyś na multi w necie. Sieczka totalna - kładziesz sie i wstajesz i do tego marnujesz naboje. Całkiem fajna sprawa :)
[#6] Re: Cube dla AmigaOS 4.1

@kiero, post #3

problemy ze strzelaniem sa powodem dla ktorego nigdy nie wyszla wersja morphosa.
Przecież jest dostępna od dobrych kilku lat w wersji dla systemu MorphOS.
[#7] Re: Cube dla AmigaOS 4.1
Link do filmiku.
http://www.youtube.com/watch?v=1eb9iyOfym8

Gra jako taka mi się nie podoba. O ile gry FPS są czasem dość wciągające, to ta jest jakby z minionej epoki. Coś a`la quake.
Wiem, rozumiem, że na amigowe systemy nie ma wiele takich gier i darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, ale mimo wszystko nie jest to coś co powala dzisiaj na kolana.
Oczywiście fakt, że port powstał i jest freeware jest bardzo pozytywny. Być może z czasem będą powstawały coraz bardziej ambitne produkcje.

Na filmiku widać, że gra działa bardzo płynnie co daje nadzieje, że możliwości sprzętu i systemu mają pewien zapas. To cieszy.
[#8] Re: Cube dla AmigaOS 4.1

@Leon, post #6

Czyli jeśli jest dostępna to rozumiem, że w/w błędu w niej nie ma?
Czy jest w podobnym stanie?
[#9] Re: Cube dla AmigaOS 4.1

@Leon, post #6

najwidoczniej ktos wrzucil na aminet wlasnie taki niedzialajacy port. nie pierwszy raz i nie ostatni.
[#10] Re: Cube dla AmigaOS 4.1
Amigowy Serious Sam!
[#11] Re: Cube dla AmigaOS 4.1

@kiero, post #9

Szkoda że jest ten błąd, fajnie gra śmiga pod MOSem...
[#12] Re: Cube dla AmigaOS 4.1
Pojawiła się wersja zaktualizowana, w której wyeliminowano dużo błędów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem