Komentowana treść: AROS Darwin-hosted
[#1] Re: AROS Darwin-hosted
To miło. Jako Mac user bardzo się cieszę.
[#2] Re: AROS Darwin-hosted
NIe mogę się doczekać by zobaczyć działającego arosa u mnie pod maczkiem..
[#3] Re: AROS Darwin-hosted
Bardzo ciekawy news OK
[#4] Re: AROS Darwin-hosted

@c3h6, post #3

ciekawszy bedzie nastepny o tym ze toni wilen podjal kolejne bounty
[#5] Re: AROS Darwin-hosted

@JaCoP, post #1

Niedługo ten portal stanie się naprawde multiplatformowy.
[#6] Re: AROS Darwin-hosted

@XaVeR, post #5

No i pieknie! Amigowiec musi miec otwarte podejscie do swiata moim zdaniem.
Multiplatforma rulez!
[#7] Re: AROS Darwin-hosted
http://osnews.pl/aros-darwin-hosted/ łącznie z najnowszym newsem o cross kompilatorach na macosx :)
a nieco wyżej dałem info o owb dla morphosa... Myślę, że reklama każdego z naszych amigowych systemów jest pożyteczna także dla pozostałych. Co o tym myślicie?

Ostatnia edycja: 09.11.10 21:51:30
[#8] Re: AROS Darwin-hosted

@tomek, post #7

Myślę, że reklama każdego z naszych amigowych systemów jest pożyteczna także dla pozostałych.

Też tak uważam.
[#9] Re: AROS Darwin-hosted
Spójrzcie na ten komentarz: http://osnews.pl/aros-darwin-hosted/#comment-5389262
[#10] Re: AROS Darwin-hosted

@tomek, post #9

no popatrzylem. no i ?
[#11] Re: AROS Darwin-hosted

@tomek, post #9

Myślę, że ten komentarz to ironizowanie na temat postawy Apple, które dąży do pełnej kontroli nad swoim "ekosystemem programistycznym". Co do technicznej możliwości takiego zablokowania się nie wypowiem, bo nie mam wiedzy. Z tego jednak, co mi wiadomo, w komputerach desktopowych z MacOS X nie ma takiego zamkniętego modelu dystrbucji oprogramowania jak dla iPhone.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem