Komentowana treść: Alien Breed dla MorphOS-a
[#1] Re: Alien Breed dla MorphOS-a
A czy z tą wersją Pythona (2.5) działa blender3d? No chyba, że można mieć obie wersje?
[#2] Re: Alien Breed dla MorphOS-a
Świetna wiadomość. Przydałoby się wiecej portów starych hitów, to byłby argument dla części klasykowców (chyba). Ciekawe kto pierwszy pójdzie tym tropem.
[#3] Re: Alien Breed dla MorphOS-a

@Ender, post #2

AB3DII by się przydał ok, racja ale dobre i t na początek. Fazior gdzie jesteś cieszymy się
[#4] Re: Alien Breed dla MorphOS-a

@ede, post #3

Jeśli chodzi o The Killing Grounds to działa ona pod MorphOSem. Warunkiem jest zaopatrzenie się w wersje RTG.
[#5] Re: Alien Breed dla MorphOS-a

@luk, post #1

Można mieć obie. Jeżeli chodzi o biblioteki pythona to tworzą one sobie oddzielny katalog LIBS:python2.5. Samą binarkę Pythona mam w C: jako python-2.5, natomiast stary to python-2.4 z linkiem symbolicznym python. Blender działa jak działał, a AlienBreeda odpalam używając python-2.5, każdy z interpreterów automatycznie sięga do swojego katalogu z bibliotekami.
[#6] Re: Alien Breed dla MorphOS-a

@ede, post #3

Argh to nie ta wersja, nie cieszymy sie:). Znaczy cieszymy sie umiarkowanie. AB3D2 TKG jest cienki bez wsada wiec ekhm łer iz pacz łer:)?
[#7] Re: Alien Breed dla MorphOS-a

@fazior, post #6

Moim zdaniem najlepszą grą z serii jest Tower Assault. The Killing Grounds odpalałem i mam takie sobie wrażenia. Może dlatego, że odpalałem na 040/25...
[#8] Re: Alien Breed dla MorphOS-a

@G. Kraszewski, post #7

Na 060 z rtg paczem bylo za szybko, tyle ze nadal niegrywalnie. Normalna mycha i sterowanie wsadem dalo by gierce druga mlodosc:)
[#9] Re: Alien Breed dla MorphOS-a

@fazior, post #8

Ja bym dorzucił jeszcze możliwość odpalenia w oknie na blacie i tryb overlay :)

Ciekawe czy komuś udało się zasemblować źródełka AB3DII.
Ja próbowałem kiedyś i Devpackiem jakoś szło ale ,że tam zdaje się bałagan jest to troche oszukiwałem i kaszanka wyszła już w menu. Tak sobie pomyślałem, że poskładenie AB3DII ze źródeł do działającego w oryginale byłoby pierwszym krokiem
do paczowania, no ale nie udało się, za mała wiedza i doświedczenie.

[#10] Re: Alien Breed dla MorphOS-a

@ede, post #9

Tez bym dorzucil, ale ja minimalista jestem - w sensie nie chce odstraszac potencjalnych paczmejkerow:D
[#11] Re: Alien Breed dla MorphOS-a
To masakra jakas jest, orygial music, improved cos tam - bezdury. Odpalil, pogral, skasowal.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem