Komentowana treść: AROS na nowym sprzęcie
[#61] Re: AROS na nowym sprzęcie

@qwerty40001, post #58

Twierdź sobie co chcesz. Do wtorku masz czas, aby zweryfikować to, co piszesz. Z chęcią przyznam Ci rację, jeżeli okaże się prawdą. W innym razie zostałeś poinformowany o konsekwencjach.
[#62] Re: AROS na nowym sprzęcie

@mailman, post #61

Przecież zweryfikowałem?
O co ci chodzi?

[#63] Re: AROS na nowym sprzęcie

@qwerty40001, post #62

Gdzie?
[#64] Re: AROS na nowym sprzęcie

@mailman, post #63

W komentarzu nr 58
[#65] Re: AROS na nowym sprzęcie

@qwerty40001, post #62

rzookol
ten tego, no ...
... jak pamiec w ktorej znajduje sie kod jest chroniona przed zapisem to jest to jakas forma ochrony pamięci.


Trzeba też być ślepym by nie zauważyć w newsie słów Prawdopodobnie będzie...Brak uniejętności czytania ze zrozumieniem?
[#66] Re: AROS na nowym sprzęcie

@piteq, post #65

A piteq.
A już się zastanawiałem dlaczego to tępe bydlę piteq się nie udziela.
Jak tam piteq wyszukiwaczka na ppa?
Ostatnio jakoś udało ci się wyszukać (wątku http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=13&t=1305&startliczba=25) na czym uruchamiam AROSa, a nie udało którą którą wersję.
Proponuję potrenować na wyszukiwaczce w ppa, szukanie "ochrona pamięci" oraz potrenować umiejętność czytania ze zrozumieniem.


[#67] Re: AROS na nowym sprzęcie

@qwerty40001, post #66

A już się zastanawiałem dlaczego to tępe bydlę piteq się nie udziela.


Ty nie potrafisz sie wypowiadac bez obrazania innych?
[#68] Re: AROS na nowym sprzęcie

@qwerty40001, post #54

AROS nie jest kompatybilny z Amiga Os.


Po pierwsze, miedzy cytowanym przez ciebie zdaniem a twoja odpowiedzia nie ma zadnego zwiazku, wiec nie rozumiem co przez swoja wypowiedz chciales osiagnac.

Po drugie, nikt nigdy tutaj nie pisal, ze AROS osiagnal 100% kompatybilnosci z AmigaOS. Na www.aros.org mozna przeczytac o AROS-ie, ze

Is as compatible as possible with AmigaOS 3.1.


Pozy tym, jest to cel projektu ktory nie zostal jeszcze osiagniety, co jest uwidocznione na stronie http://aros.sourceforge.net/introduction/status/everything.php.

O co sie pieklisz czlowieku?
[#69] Re: AROS na nowym sprzęcie

@qwerty40001, post #66

Ban do końca miesiąca, za obrażanie innych użytkowników. Nawet nie ma co się w dyskusję wdawać.

A co do Twojej weryfikacji, miałem na myśli, że zweryfikowałeś to u Pavla Fedina, który tak stwierdzi, a nie ty.
[#70] Re: AROS na nowym sprzęcie

@szuler, post #60

Przydałby się jakiś filmik :)
[#71] Re: AROS na nowym sprzęcie

@qwerty40001, post #66

Za daleko się zapędziłeś...Chyba czas najwyższy byś poniósł konsekwencje za swoje słowa, ale o tym zadecyduje jutro, po rozmowie ze znajomym adwokatem.
[#72] Re: AROS na nowym sprzęcie

@mailman, post #69

Nie spotkałem się na tym portalu z równie chamskim zachowaniem. Za "tępe bydlę" kasowałbym konto a nie dawał bana na 10 dni...
[#73] Re: AROS na nowym sprzęcie

@tomek, post #72

Popieram, szczególnie że to nie pierwszy i (założę się o stówę) nie ostatni raz.
[#74] Re: AROS na nowym sprzęcie

@piteq, post #71

No cóż, nie wiem co powie adwokat ale sam też bym zgłosił to zdarzenie na policji. Choćby po to, żeby ustalić personalia tego typa i poinformować o nich pozostałych użytkowników portalu.
[#75] Re: AROS na nowym sprzęcie

@tomek, post #74

Nie szkoda Wam czasu na bardziej pożyteczne rzeczy? Następnym razem będę bardziej surowy przyznając kary wydłużające się wykładniczo.

Kończymy OT.
[#76] Re: AROS na nowym sprzęcie

@tomek, post #35

ARM jest big- i little-endian. Przy czym z reguły używa się little-endian.
[#77] Re: AROS na nowym sprzęcie

@1989, post #50

Na tej malutkiej baterii, która jest w standardzie wyciąga 6-7h pracy.
[#78] Re: AROS na nowym sprzęcie

@tomek, post #42

http://marcin.juszkiewicz.com.pl/2010/10/29/i-got-efika-mx-smartbook-from-genesi/
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem