Komentowana treść: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x
[#1] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x
Świetna wiadomość Zaraz trzeba będzie zassać tą grę OK
[#2] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@parallax, post #1

Z ciekawości.Na na czym tą giere uruchomisz ? Bo na A500/600 nie zabangla :) :)
[#3] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@waldiamiga, post #2

Już niedługo OS4.1 na klasyki. Może ruszy na devboardzie wsadzonym w Blizza 2060 wsadzonego w A500 ze slotami Micronika? :P
[#4] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x
Pogrywałem troche na MOSie. Rozgrywka gry jest 3D i obracamy obszar jak tylko chcemy. Ponoć rozgrywka na planszy jest na śródłach Quake...
Bardzo fajna gra. Czekam na mosową poprawkę bo gra bywa wiecliwa....
[#5] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@waldiamiga, post #2

sam 440 ep
[#6] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@parallax, post #5

Gratuluje zakupu OK Jak działa UFO: Alien Invasion ?
[#7] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@madman15, post #3

ta gra ma jednak pewne wymagania, gralem w nia pare lat temu na pececie. watpie czy pojdzie na klasyku zwlaszcza ze wzgledu na pamiec. pozatym musialbys odpalac z ffsa bo z sfsem jak widac jest problem. slowem , moze sie okazac ze i sam nie dorasta. ale dla jaj moge sprobowac przekompilowac na 68k. moze pojdzie pod uae.
[#8] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@wawrzon, post #7

Hej! Kompiluj, kompulij, gra dziala na enginie Quake 2, 060 z Warp3d jakoś uciągnie :) Jest Quake 2 na 060 przecież :)
[#9] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@twardy, post #8

quake o ile pamietam jest skompilowane statycznie ze specjalnie do tego zrobionym miniglem. mozliwe ze jesli tak, to mozna ufo do tego linkowac, chyba mialem gdzies biblioteki. natomiast wiekszosc programow ktore kompilowalem ostatnio dla storm mesy ma jeszcze przewaznie duze problemy a i tez dziala powoli bo mesa nie uzywa funkcji warp3d powyzej rysowania trojkatow, poniewaz pojawila sie zanim te funkcje zostaly zaimplementowane. dlatego tez 3d jest na klasyku czesto tak powolne. zobaczymy czy uda sie zupdatowac mese. i na ufo rzuce w przerwie okiem ale nic nie obiecuje.
[#10] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@wawrzon, post #7

No pewnie, nie tylko dla WinUAE będzie, ale i dla Natami. :)
[#11] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x
oooo stara wersja ....
[#12] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@parallax, post #5

To będzie ci działać raczej wolno na sam
[#13] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@MaveRick, post #4

Fab na MorphOS-a sportował wersje 2.3 pare dni po release ;)
[#14] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@Drako^lM, post #13

To czemu tej wersji nigdzie nie widzę?
[#15] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@madman15, post #14

Bo za wolno chodzi pod obcnymi sterownikami 3d i ma pewne błędy ;)
[#16] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@MaveRick, post #4

dokladnie to , to ufo ai biega na zmodyfikowanym silniku q2..przyjemna gra, niestety powstaje i powstaje i finalu nie widac :)
[#17] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@DRACOX, post #16

I jeszcze troszke brakuje do finala ;)
[#18] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@Andrzej Drozd, post #10

proponowalem to juz gunarowi, ale ten uparl sie robic ta swoja gierke i reszta go nie interesuje. tak jak to brzmi, jak do tej pory natami nie ma modow chunky, a tym bardziej emulacji cgx albo p96, nie mowiac o w3d, wiec jak dotad zadnych sdl albo opengl portow na tym nie odpalisz. caly thread o tym otwarlem ale mnie ppgonili.
[#19] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@wawrzon, post #18

To zrób na storm mesa pod AGA. Natami RULEZ! :)
[#20] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@wawrzon, post #18

bo natami "rulez" "rox" i "w ogole"...zanim to dojdzie do konca to i pewnie nawet z amiga przestanie byc kompatybilne :D

sorry za offtop
[#21] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@DRACOX, post #20

natami sratami..

Amiga jest tylko jedna ;-]
[#22] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@madman15, post #14

Wersja dla MorphOSa od dośc dawna leży sobie TU, a pliki z danymi (pewnie te same co w newsie) TU
[#23] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@waldiamiga, post #22

Ja pisałem o wersji 2.3, i otrzymałem już odpowiedź poza tym :)
[#24] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x
Grałem w to na Ubuntu. Dobra giera, nawiązuje do pierwszej części UFO.
[#25] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@Andrzej Drozd, post #19

??? - nie wiem jak mialbym to zrobic, z tego co pamietam to mesa potrzebuje ppcta do konwersji chunky-planar. wyglada na to ze uzywajac wlasnego software renderera mesy jestem w stanie odpalic aplilacje opengegl na screenach p96 ponizej 16bit, ale o natywnych modach amigi nie ma tu mowy. wiec pilka nie jest na moim podworku.
[#26] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@wawrzon, post #25

chociaz w tym momencie nie mam zaistalowanej oryginalnej mesy wiec moge sie mylic, natomiast sofware rendering czegokolwiek 3d bylby na amidze nawet z 060 nieznosnie wolny. wiec nie ma o czym mowic.
[#27] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x
Wow port wazy 339.2 MB heh co tam napchane az zobacze :)
No port na MorphOS-a tylko 1.1 MB :)
[#28] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x
Czy testował ktoś może tę grę na komputerze SAM?
Czy będzie działać wystarczająco szybko na SAM?
Nie chcę na daremno ściagać ponad 300MB.
[#29] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@Leon, post #28

Gra sie odpala i nawet dziala plynie ale niestety grafika sie rozmazuje we wszystkie strony.Na Samie z 64mb pamieci graficznej problem ten bedzie wystepowal do czasu pojawienia sie nowego sterownika w3d(wedlug zapewnien).Na razie kaza czekac.
[#30] Re: UFO: Alien Invasion dla AmigaOS 4.x

@Jupiler, post #29

Na moim sprzęcie nie mogę wejść w etap gdy jest zestrzelone UFO. Obraz się rozmazuje mimo 128MB pamięci graficznej. Generalnie do tego momentu wszystko jest w porządku ;)

Ostatnia edycja: 30.11.10 23:13:56
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem