Komentowana treść: Eric Schwartz na 25-lecie
[#31] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@adam_mierzwa, post #28

Bo nie podejrzewam o głupotę! Odpowiadam w #17 na #14. A jak nazwać zdanie Pana Konrada Bielskiego:

najlepszym komentarzem do obecnej sytuacji politycznej jest 3:54 filmu, gdzie Amiga podchodzi i wali z plaskacza w łeb niebieską makową strucle. Po prostu coś pięknego.


jeśli nie manipulacją? Przecież Eric Schwartz nie miał na myśli plaskacza dla środowiska MorphOS-a!!! Ktoś ma wątpliwości? To była manipulacja!!!!!!
Co do "hyperionos" to wziąłem go w cudzysłów cytując pampersa, na którego post odpowiadałem. Dla mnie to nie żaden hyperionos tylko AmigaOS4. Tak się nazywa więc jest amigaosem a nie hyperionosem. Rozumiem jednak, że ktoś może być innego zdania więc z tym nie polemizuję. Powtarzam to był cytat.
Poza tym czy słyszał kto, żeby oceniać wypowiedzi na jednym forum w oparciu o jakieś inne wypowiedzi na innych forach? Jeśli to była przyczyna to to jest chore.
:(
Na ten obrót logo Amigi właśnie zwróciłem uwagę na forum Execa i napisałem, że dla Erica kontynuacją Amigi są 3 systemy. To jest właśnie ta "morphosowa propaganda"

Ostatnia edycja: 24.11.10 17:52:13
[#32] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@Logan, post #29

Nie komentowałem, więc skomentuję - dla mnie animacja jest kiepska.
20 lat temu Schwartz robił animacje z jajem i całkiem niezłe jak na ówczesne warunki techniczne. Ta animacja jest najwyżej "taka sobie". Nie podoba mi się ta "Amy" czy nie wiem jak nazwać tą antrpomorfizowaną Amigę - jednostka centralna jest za mała (no ale ja jestem znany malkontent). Tak więc pomysł animacji - jak dla mnie 4+, wykonanie 3- (skala szkolna, 1-6).
[#33] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@tomek, post #22

coz ja komencilem duzo wczesniej. Moj post wygladal tak: 3.28 -"AmigaOS 3.9 and MorphOS 2.5 Making it all Possible" . Nie pojawil sie byl nigdy nawet:), moderacji nie przepelz:P.
[#34] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@tomek, post #22

Jestem zdumiony skasowaniem mojego posta. Przydarzyło mi się coś takiego pierwszy raz w życiu.
No skasowanie posta to nie wszystko. Dodatkowo dostałem bana. Bez słowa ostrzeżenia.


Jesteś zdziwiony? a co nie wiedziałeś, że eXec to portal, który pisze i promuje system AMIGAOS?
Ile razy było o tym mówione na eXecu no pytam się ile 50-100? Nie potrafisz uszanować zasad tamtego forum to potem się nie dziw, że tak Ciebie potraktowali.

Jakbyś się poczuł gdyby ktoś w butach do Twojego domu wszedł pomimo informacji na drzwiach, żeby buty zostawiać przed drzwiami?
Tak samo gdyby pod każdym newsem na PPA/eXec pojawiał się komentarz pecetowca, który by szydził i wyśmiewał się odnośnie całego tego zacofania sprzętów/systemów/oprogramowania i porównywałby do tego co ma na PC. Na pewno wielu czytelników/ moderatorów by na takie zachowanie nie pozwoliła.

Tak, że zapamiętaj raz na zawsze eXec to portal o systemie AmigaOS i nie będą tam już dłużej tolerować innych systemów. Jak się z tym nie zgadzasz to nie musisz tam wchodzić - zasady są proste. Przez właśnie takie łamanie zasad, różnego typu docinki i pisanie o innych systemach w miejscu gdzie sobie tego nie życzą powstaje cały ten zament w środowisku czas z tym skończyć!.
[#35] Re: Eric Schwartz na 25-lecie
1:51 najlepsze
[#36] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@Leon, post #34

Porównanie z butami jest nietrafione.
Eric Schwartz sympatyzuje zarówno z AmigaOS jak i MorphOS i AROS.
Po przeczytaniu komentarza naczelnego execa Eric poczułby się urażony wkładaniem w jego dzieło jakiś ukrytych intencji.
Zwróć uwagę, że wątek założono w dziale Hyde Park!!!
H Y D E P A R K






Ostatnia edycja: 24.11.10 18:10:28
[#37] Re: Eric Schwartz na 25-lecie
Każdy kolejny komentarz traktujący o zasadach panujących na innym forum będzie równoznaczny z dwudniowym banem.

Proszę dyskusję przenieść na forum do odpowiedniego działu, jeżeli ktoś ma naprawdę taką potrzebę.
--
Moderator
[#38] Re: Eric Schwartz na 25-lecie
Animacja jest zajebista ma kilmat ;)

PS:
trollmatrix
[#39] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@madman15, post #32

madman15:

Przykro mi to mówić ale muszę się z Tobą zgodzić. Animacja od strony technicznej rzeczywiście jest słaba. Bardzo słaba. Obiekty, animacja, tekstury, oświetlenie, dodatkowe elementy... wszystko jak z Real 1.4 tak ze 20 lat temu. I to nie chodzi o to, że Eric kiedyś był dobry, a teraz się zepsuł. No bo jak zrobił Amiga Tribute w 2008 roku to mnie powaliło. Ma klimat, animacja jest w porządku, fajny pomysł, fajny humor, liczne nawiązania do ami-świata, prześwietne zgranie ze słowami utworu. No to dlaczego ta animacja jest taka słaba? Ja myślę, że to sprawa 3D. Eric może jest świetny w 2D. Jednak w 3D jest naprawdę słabym amatorem. No chyba, że robi takie 3D jak niektóre elementy w Amiga Tribute. Czyli robienie 3D w celu wygenerowania i tak obrazu 2D. Niech on robi lepiej animacje 2D i nadal będzie najlepszy.

Pomimo jakości tej animacji i tak uważam Erica Schwartza za mistrza i to, że po tylu latach On ciągle robi amigowe animacje i to w dodatku na amigowym sprzęcie/sofcie. Wielki szacunek w Jego stronę. Facet rządzi i nie ma sobie równych. Tę animację potraktuję jako wypadek przy eksperymentowaniu z 3D. :) Bardzo chętnie zobaczyłbym jakąś nową grę z grafiką Erica.

Ostatnia edycja: 25.11.10 08:20:42
[#40] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@rzookol, post #1

[#41] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@olahughson, post #40

Jesteś złym i okrutnym człowiekiem! :D
[#42] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@olahughson, post #40

Hohoho :D Napisz co i jak gdy otrzymasz odpowiedź
[#43] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@waldiamiga, post #42

O ile dostanę, bo on nie zawsze odpowiada ;)
[#44] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@olahughson, post #43

Eric mi jeszcze nie odpowiedział, natomiast...
Czek dis ałt
(Log z prywatnej rozmowy w Second Life)

Ostatnia edycja: 27.11.10 00:29:51
[#45] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@Drako^lM, post #38

Święte słowa! Podpisuję się!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem