Komentowana treść: GemRB dla AmigaOS 4.x
[#1] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x
O OS4 ma exclisiva
[#2] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x

@Sventevith, post #1

Nie martw sie. Zazdrosc nie pozwoli by taki stan trwal dlugo ;)
[#3] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x

@reactor, post #2

I bardzo dobrze! Nie ma to jak zdrowa konkurencja. Sam jestem fanem Baldur's Gate. OK
[#4] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x
Czyli majac teraz GemRB moge pograc w te gry wymienione w newsie?
[#5] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x

@Leon, post #4

tak
[#6] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x
OK
[#7] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x

@Drako^lM, post #5

No ladnie te gry RPG wygladaja co prawda nie jestem wielkim fanem RPG ale potestowac moge. :)
Ciekawe jak dzialaja na SAM no chyba ze nie mozna juz takich pytan zadawac? vide UFO. :)
[#8] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x

@Leon, post #7

Nie musisz zadawać pytań, sam możesz przetestować i podzielić się z nami wrażeniami. OK
[#9] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x

@stachu100, post #8

O, stachu dobrze rzecze :) A gry można zdaje się za jakiś bezcen kupić (w PL na przykład "Legendy RPG" za 60 zł )
[#10] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x

@Leon, post #4

http://www.youtube.com/watch?v=69tLh-1XB6I&feature=related
:)
[#11] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x
Przydalo by sie, Icewind mniam:)
[#12] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x
Super wiadomość OK
[#13] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x
Chyba trzeba bedzie kupic nowa sam460 dla tych gier :) no chyba ze bedzie pod mosa. Same perelki RPG :P
[#14] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x

@(V)(I)mothe(P), post #13

Pewnie czyjaś ambicja zostanie podłechtana, moim zdaniem wersja MOS to kwestia czasu.
Tak BTW jestem ciekaw jak z wydajnością. Icewind u mnie na pececie wymagał pewnych modyfikacji plików .ini żeby włączyć akcelerację 3D. Bez niej podczas walki, a w szczególności rzucania większej liczby zaklęć, gra potrafiła dosyć mocno zwolnić. A pecet słaby nie był, AthlonXP 2 GHz + Radeon albo 9200 albo 9550 (już nie pamiętam).

Ostatnia edycja: 02.12.10 11:18:37
[#15] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x

@(V)(I)mothe(P), post #13

Chyba trzeba bedzie kupic nowa sam460

Albo zainwestować w Klasyka. :D
Przecież w tym roku ma być dostępny AOS4.1 dla Amig Klasycznych.
A oryginały BG i BG2 czekają w mojej szafie.
Pyknąć w BG2 na Klasyku - to dopiero COŚ. OK
[#16] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x

@madman15, post #14

Być może to kwestia czasu - poczekamy zobaczymy na PM by śmigały ;P

A co do Icewind`u to nie miałem żadnego problemu z działaniem a miałem słabszy sprzęt, tylko karta graficzna była ze stajni nvidia - jakiś gforce nie pamiętam jaki model. Działała płynnie tak samo jak BG i BG 2 nie mówiąc już o Planescape: Torment ( na XP potrzebowało to patcha ).
[#17] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x

@stachu100, post #15

Albo zainwestować w Klasyka. :D

No właśnie mam klasyka, tylko że bez PPC :P

Nie mam zamiaru inwestować w klasyka - kiedyś pochłonęło mi to kupę kasy ( radość była owszem ), wole już tą sam460 kupić ( się zastanawiam nad tym ;P ).

Dla mnie już się skończyła zabawa z klasykiem jako takim, teraz nastała era PM z Mosem ;P

Zresztą zobaczymy co będzie ;P
[#18] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x

@(V)(I)mothe(P), post #13

trzeba bedzie kupic nowa sam460

Baa, eFunzine ma już nową Sam w zapowiedziach za jedyne 3699 zł.
[#19] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x

@(V)(I)mothe(P), post #16

Zdaje się że ta gra jakoś "nie lubiła" nowszych Radeonów. Na starszych kartach akceleracja 3D była włączana w menu, na moim radku - pole do włączenia było nieaktywne. Po zmianie pliku INI (ręczne włączenie tego pola) wszystko było OK.
[#20] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x

@waldiamiga, post #18

Faktycznie cena zbija na kolana - jednak wole zostać przy tym co mam ;P
[#21] Re: GemRB dla AmigaOS 4.x

@madman15, post #19

Wcześniej z Radeonami były problemy z niektórymi grami. Teraz to się już wszystko unormowało, a można nawet powiedzieć ze jest lepiej ;P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem