Komentowana treść: MorphOS 2.7
[#31] Re: MorphOS 2.7

@R-Tea, post #30

tak, i SCANdal bedzie z niej korzystal bezposrednio jak tylko tokai doda jej obsluge do aboutboxa

ps. testowales wersje debug sterownika do epsona2 ?
[#32] Re: MorphOS 2.7
Ale nikt jakos nie wspomnial, ze podczas instalaji lub przed trzeba wykasowac stare kopie zapasowe systemu bo wywala, ze nie mozna zainstalowac bo nie ma miejsca ...
[#33] Re: MorphOS 2.7

@MaveRick, post #32

No ale raczej to logiczne jest ze trzeba zrobic miejsce na dysku . Ewntalnie sprawdzić czy miejsce jest :)
[#34] Re: MorphOS 2.7

@rzookol, post #31

@ rzookol
ps. testowales wersje debug sterownika do epsona2 ?

Nie. A gdzie znajdę taką wersję? Sprawdziłem twoją stronę, Aminet i MorphOS Files i nie znalazłem.
[#35] Re: MorphOS 2.7

@MaveRick, post #32

Mam stare kopie i bez stresu sie instaluje, no ale partycja z osem ma 15 gb;).
[#36] Re: MorphOS 2.7

@fazior, post #35

I na co ci tyle to nie windows jest :)
[#37] Re: MorphOS 2.7
No i po instalce. Po kłopocie. Szkoda tylko ze tak malo newsow w systemie dla miniaka jest.
[#38] Re: MorphOS 2.7

@11MASTEr, post #37

No bo nie ma co poprawiać dla miniaka. MOS pod MiniMackiem porostu działa bezbłędnie, wiec ...
[#39] Re: MorphOS 2.7

@MaveRick, post #38

... więc jednak w moim przypadku mógłbym znaleźć kilka poprawek lub innych rzeczy które można zmienić.
[#40] Re: MorphOS 2.7

@Adam_K, post #23

Nieeee, 3.0 nie. Za tą pewnie zabulić będzie trzeba.;)

Dzięki za 2.7! Naprawdę miła niespodzianka.:)







[#41] Re: MorphOS 2.7

@Kamul, post #40

z tego co wiem to 3.0 jest tylko określeniem wersji developerskiej .
I raczej po 2.9 będzie 2.10 .....
[#42] Re: MorphOS 2.7

@MaveRick, post #38

Oj jeszcze jest :)
[#43] Re: MorphOS 2.7

@MaveRick, post #32

ech, mam nadzieje ze przed sraniem ktos ci mowi zebys zdjal gacie, albo masz chociaz tabliczke w kiblu ktora ci o tym przypomina.
[#44] Re: MorphOS 2.7

@Valwit, post #43

Komentarz zupełnie niepotrzebny. Przerwa na ochłonięcie do jutra.

--
Moderator
[#45] Re: MorphOS 2.7

@Drako^lM, post #36

kaprys taki mialem:), pozatym za x lat moze sie mosidlo rozrosnac - jestem na to przygotowany:D
[#46] Re: MorphOS 2.7
No niestety audio dalej nie dziala prawidlowo, trzeba sie przeprosic z wyciagnietym wczesniej sb live :). Natomiast z plusow to dziala w koncu r9800 pro, flaszniety z peceta :)
[#47] Re: MorphOS 2.7
Zauważyłem, że w poprzednich wersjach była możliwość instalowania z pliku ISO. Można było wskazać na taki plik i instalacja była bardzo szybka. Wczoraj kilkakrotnie resetowałem maczka aby znaleźć tą opcję - i nie znalazłem. Dlaczego jej zabrakło? Musiałem wypalić płytę aby zainstalować. Szkoda na to czasu !
:D
[#48] Re: MorphOS 2.7

@Pero, post #47

Zabrakło? Wciąż jest i działa. RTFM.
[#49] Re: MorphOS 2.7

@Pero, post #47

Zawsze możesz zabotować MorphOS-a z ISO :)
Tak btw fajnie że jest taka możliwość :)
[#50] Re: MorphOS 2.7

@11MASTEr, post #39

Tak więc co wg Ciebie powinno być poprawione DLA MiniMaca
WiFi ma być prawdopodobnie w 2012...
Bluetooth :)
[#51] Re: MorphOS 2.7

@MaveRick, post #38

Z tą bezbędnością to nie tak do końca...
[#52] Re: MorphOS 2.7
Najpierw wykupie pełna wersje a potem będą aktualizacje ;P

Ale fakt przez tą chwilę ( 30 min ) mało możną podziałać - zaznajomić się jakoś z systemem, potem maksymalnie zwalnia wszystko ;P - ale i tak jest dobrze ;P
[#53] Re: MorphOS 2.7
Witam,

Po aktualizacji do tej wersji mam teraz na partycji systemowej obok katalogu Morphos, nowy katalog o nazwie Morphos_101206180904 - czy ten drugi to wersja 2.6 ? tzn można ją wykasować? Może nie teraz ale przed następną aktualizacją :)
[#54] Re: MorphOS 2.7

@luk, post #53

Tak
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem