Komentowana treść: Retro Gamer 84
[#1] Re: Retro Gamer 84
Super wiadomość OK Mogli by edytor zmotać, to sam bym sobie poziomy robił :D:D:D:D:D:D:D:D
[#2] Re: Retro Gamer 84
Fani "Superfroga" powinni być usatysfakcjonowani, gdyż zauważono fakt powstawania remake'u tego tytułu.


Lol? Fakt powstawania to może i zauważono, nie wiem tylko (nie wiem, bo nie czytałem :P), czy zauważono jaki koniec ten projekt miał:

This is on indefinite hiatus until the bastard who burgled is strung up by his short and curlies. My laptops and main PC have gone...along with the portable HD's and memory sticks used to backup my work.


...o czym już zresztą wspominałem jakiś czas temu na forum czy na gadaczu. Więc jest spoko, superfrogom mówimy "NIE"! OK
[#3] Re: Retro Gamer 84

@snajper, post #2

Superfrog rulez!!!
[#4] Re: Retro Gamer 84

@parallax, post #1

http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=2&t=10323
[#5] Re: Retro Gamer 84

@Shoonay, post #4

Widziałem to dawno temu i lipa trochę to jest.
[#6] Re: Retro Gamer 84

@parallax, post #5

Spokojnie, facet pewnie odtworzy kod, skoro takie jest zainteresowanie. :)
[#7] Re: Retro Gamer 84

@parallax, post #5

Co jest nie tak?
[#8] Re: Retro Gamer 84
Nigdy nie grałem w super froga, i nie wiem na czym polega jego fenomen. W związku z tym uprzejmie proszę o opinię - czy mogę uważać się za Amigowca? ;)
[#9] Re: Retro Gamer 84

@tszczurek, post #8

Wnioskuję o usunięcie konta kolegi Tomasza Szczurka z portalu za rażącą nieamigowość.
:P
[#10] Re: Retro Gamer 84

@madman15, post #9

Mi się już żaba po nocach śni ;P
[#11] Re: Retro Gamer 84

@Shoonay, post #7

Brakuje duszy temu edytorowi.
[#12] Re: Retro Gamer 84

@tszczurek, post #8

Prosze przejrzec wiekszosc postow na tym forum i zliczyc odpowiedzi Paralaxa . Nawet wydanie takiej opinii mogloby podwazyc amigowosc wydajacych, z mniejszych powodow Koreanska Republika Ludowo Demokratyczna wystrzeliwala rakiety...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem