Komentowana treść: Ekran dotykowy z AmigaOS 4.1
[#1] Re: Ekran dotykowy z AmigaOS 4.1
Jedna z lepszych wiadomości dzisiaj OK
[#2] Re: Ekran dotykowy z AmigaOS 4.1
Moje standardowe pytanie w przypadku ekranów dotykowych:
Czy ten "touch" jest "multitouch" czy nie? :)
[#3] Re: Ekran dotykowy z AmigaOS 4.1

@MDW, post #2

Oczywiscie że nie.
[#4] Re: Ekran dotykowy z AmigaOS 4.1

@MDW, post #2

# Amerikans mode on;
To dwudotyk nie jest multi?
# Amerikans mode off;
[#5] Re: Ekran dotykowy z AmigaOS 4.1
a to nie dziala po prosty jak tablet przez usb? to by oznaczalo ze w posejdonie bangla z kopa
[#6] Re: Ekran dotykowy z AmigaOS 4.1

@MDW, post #2

mdw please.
gui amigaos jest singlotaczowe. to raz.
dwa - wiekszosc kontrolek i tak jest zbyt mala zeby uzywac systemowego ui w rozdzielczosci wiekszej niz 640x480.
trzy - alepoco.
[#7] Re: Ekran dotykowy z AmigaOS 4.1

@smackme, post #6

Choćby po to żeby sobie powiększyć stronę www czy PDF. Poza tym można kupę fajnych gestów wykorzystać jak się ma multitouch. No ale to trzeba trochę podziałać na nowych Makach żeby docenić ten bajer i się od niego uzależnić. :) Era stukania rysikiem w miniaturowe gadżety to era Windows Mobile, która odeszła już w niepamięć. Dzisiaj dotykowcy myślą inaczej niezależnie po której stronie barykady są: MacOSX, iOS, Android, WebOS, SamsungBada, WindowsPhone7, Maemo/MeeGo.

Niezależnie od tego co napisałem uważam, że oczywiście masz sporo racji. GUI AmigaOS/MorphOS (jak i Windows XP/Vista/7) nie bardzo się do tego nadają. No ale już specjalne aplikacje wykorzystujące ekran dotykowy mogłyby być lepiej przystosowane niż cały system. Ja przez swoje stare zboczenie jak zwykle myślę o grach. :) Ciągle coś tam sobie multidotykowego kombinuję i ciekawi mnie czy możliwe byłoby przeniesienie tego do naszego ogródka (AmigaOS/MorphOS/AROS).

Ostatnia edycja: 07.12.10 12:36:38
[#8] Re: Ekran dotykowy z AmigaOS 4.1

@MDW, post #7

aha - zapytam gdzie miałbyś mieć ten ekran, na kolanach z kablem?
bo jeśli tak jak klasyczny monitor to chyba nigdy nie używałeś pióra świetlnego dłużej niż pięć minut. Śpioch

wszystko pięknie że ludzie macają, tylko pokaż mi proszę mobilny hardware (czytaj LAPTOP, nie mówię o już smartach, pda itd) który pracuje pod AmigaOS4.

przez trzy sekundy pomyślałem też - no dobra - liliput lcd i 'amiga' jako car pc.
zero softu do nawigacji. zero softu do monitorowania np. OBD II. brak porządnej przeglądarki. czyli co, player audio w cenie fajnego youngtimera?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem