Komentowana treść: Icaros Desktop 1.2.5 - łatka
[#1] Re: Icaros Desktop 1.2.5 - łatka
Kolejny kiepski pakiet, który nawet jak sie zainstaluje poprawnie, to niedługo po sypie błedami. Droga do zadowalającej funkcjonalności jeszcze bardzo długa.Czekam na kolejną wersje z atkualizacją
[#2] Re: Icaros Desktop 1.2.5 - łatka
Świetny pakiet, który jeśli nawet posiada jakieś błedy, to niedługo pojawia się łatka. Zadowalająca funkcjonalność ale czekam na kolejne wersje. ;)
[#3] Re: Icaros Desktop 1.2.5 - łatka

@tomek, post #2

Zgadzam się z Tobą w 100% OK. Używam Icarosa od dość dawna (na VM) ale w końcu znalazłem czas na złożenie peceta specjalnie dla Arosa i zainstalowanie Icarosa. Wczoraj przeprowadziłem update do wersji 1.2.5.
[#4] Re: Icaros Desktop 1.2.5 - łatka
zaraz przetestujemy latkę - to cieszy
[#5] Re: Icaros Desktop 1.2.5 - łatka

@cacodemon666, post #1

Powiedz mi kiedy przestaniesz marudzić ?

Mam takie wrażenie że nawet nie wiesz o czym piszesz. Piszesz aby pisać, nic więcej.

Jeśli masz jakiekolwiek pojęcie o systemach - to napisz taki aby był jak złoto, bez skaz!

[#6] Re: Icaros Desktop 1.2.5 - łatka

@tomek, post #2

czekamy i kibicujemy, bo x86 to duze pole manewru w temacie HW :)

chociaz ten nadmiar kontynuacji klasycznego AmigaOS 3.1 troche mnie przeraza (AOS,MOS,AROS), bo kazdy idzie jakby troszke w inna strone i zycie Amigowca staje sie trudniejsze :)
[#7] Re: Icaros Desktop 1.2.5 - łatka

@1989, post #6

Dla mnie pocieszające jest to, że przenoszenie programów między tymi systemami jest póki co możliwe.
[#8] Re: Icaros Desktop 1.2.5 - łatka

@tomek, post #7

w pewnym stopniu na poziomie zrodel, bo binarek to nie baldzo, prawie idealem byloby dodac emulator 68k (moze nawet PPC) i wbudowac UAE :)

wtedy bylbym hepi, zeby jeszcze stabilnosc byla coraz lepsza itp., wiadomo, ciagly rozwoj w sterownikach lub wspieranie calosciowo okreslonych konfiguracji...

Z czasem mysle AROS bedzie top, bo moc,oferta i cena maszyn x86 bedzie zwyczajnie druzgocaca, w porownaniu do PPC.


Ostatnia edycja: 10.12.10 20:38:18
[#9] Re: Icaros Desktop 1.2.5 - łatka

@tomek, post #7

I chyba sie to nie zmieni, mam nadzieje:)
[#10] Re: Icaros Desktop 1.2.5 - łatka

@cacodemon666, post #1

Cicho malkontencie!
Wreszcie mogę sobie wydzielić maszynkę do zabaw z AROSem, więc sam ocenię. Teoretycznie powinien zabanglać, zobaczymy jak to będzie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem