Komentowana treść: Pack Ultimate 1.6.3 dla MorphOS-a 2.7
[#1] Re: Pack Ultimate 1.6.3 dla MorphOS-a 2.7
Eeee tam; na świeży :)
[#2] Re: Pack Ultimate 1.6.3 dla MorphOS-a 2.7
Przyznam się ze wstydem, że nigdy tej paczki nie wypróbowałem. Mam swój czadowy system backupowania dysku MorphOS-a i tak sobie myślę, że będę musiał spróbować. W dzisiejszych czasach gdy ciągle brak czasu taka mądrze zrobiona składanka może być całkiem fajnym rozwiązaniem. To chyba nie ingeruje za bardzo w moje ustawienia MorphOS-a i wszystko wygląda tak jak ja to sobie poustawiałem i jak lubię od lat.
[#3] Re: Pack Ultimate 1.6.3 dla MorphOS-a 2.7

@MDW, post #2

Nieco ingeruje, niemniej ja też zaingerowałem i teraz ingeruje mniej :) Któraś poprzednia wersja zmieniała podpisy w listerze na francuskie. Mam całkiem niezły kontakt z autorem, sam rzuciłem mu parę sugestii (np. nowy PciTool, bo stary nie działa poprawnie z nowym MorphOSem).
A co do tego że na świeży system - pakiet nie był zdaje się testowany na wypadek instalacji na system już zmodyfikowany. Można próbować, ale może być coś nie tak.
[#4] Re: Pack Ultimate 1.6.3 dla MorphOS-a 2.7
Jakos nie moge zainstalowc Pack`a :(
[#5] Re: Pack Ultimate 1.6.3 dla MorphOS-a 2.7

@(V)(I)mothe(P), post #4

Już sobie poradziłem z problemem :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem