Komentowana treść: MakeTools i makefile pod kontrolą MUI
[#1] Re: MakeTools i makefile pod kontrolą MUI
Wersja m68k jest ukłonem w stronę "zatwardziałych" amigowców.. jednak przy bardziej zaawansowanym GUI amisia może się trochę napocić..
[#2] Re: MakeTools i makefile pod kontrolą MUI
Brawo brat ;)
[#3] Re: MakeTools i makefile pod kontrolą MUI

@MaaG^dA, post #1

A nie miałbyś ochoty uszczęśliwić tym programem arosowiec? :)
[#4] Re: MakeTools i makefile pod kontrolą MUI
Widziałem ten "toolek" na AmiParty i bardzo mi się spodobał. I chociaż wiem, że MaaG to świetny gość (który nie szuka taniego poklasku) to jednak brawo!
[#5] Re: MakeTools i makefile pod kontrolą MUI

@tomek, post #3

Mogę udostępnić źródła chętnemu do portowania. Teoretycznie nie powinno być wielkiego problemu.. ale jednak pewnie trochę czasu trzeba na to poświęcić..
[#6] Re: MakeTools i makefile pod kontrolą MUI

@MaaG^dA, post #5

Dzięki za tą deklarację :)
Wrzucę temat na AE, może ktoś się odważy :)
[#7] Re: MakeTools i makefile pod kontrolą MUI

@tomek, post #6

Tu nie trzeba odwagi.. tylko trochę wolnego czasu. Oba programy korzystają z makr które dają bezpośredni support kodu do AROSA również. Pozostaje kwestia przekompilowania i ewentulanego zniwelowania różnic między mui 3.8 a zune..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem