Komentowana treść: Quick Videos
[#1] Re: Quick Videos
Bardzo się na tym nie znam, ale wygląda poczciwie (a może to tylko duża ilość przycisków robi takie wrażenie...)
[#2] Re: Quick Videos
Czy GUI AROS-a zawsze działa tak tragicznie wolno jak na tym filmiku? Na przykład fragment w okolicach 0:58-1:02. Przecież te okna rysują się jak na A1200 040 z kartą graficzną na Zorro II. Zresztą w innych momentach też widać jak to wszystko ledwo chodzi, a aplikacja nic takiego przecież w tym momencie nie robi.

Nie bardzo zakumałem tę aplikację. Nie widzę standardowej listwy czasowej, ścieżek audio i video, jakichś krzywych, nałożonych efektów. Właściwie to nic nie pokazano poza GUI, który i tak nie bardzo przypomina program do nielinowego montażu video. No ale może to jakieś nowe podejście do tematu i zupełnie nowatorski interface użytkownika. Oby nie, bo klasyczny sprawdza się bardzo dobrze. :)

Taki program diabelnie by się przydał na nowych ami-systemach. Tylko niech to będzie coś na kształt klasycznego programu do nieliniowego montażu, a nie coś z tak chorym interface użytkownika jak np. VirtualDub (do którego zresztą przywykłem, polubiłem i często go używam).
[#3] Re: Quick Videos

@MDW, post #2

Hmmm to jest chyba na komputerze iMica, czyli dość kiepski chipset GMA do tego sterownik, chyba jeszcze nie ukończony przez Michała i niestety bez akceleracji sprzętowej. Ta A1200 to chyba jednak tak rysowała w innej rozdzielczości?

Nie spodziewałbym się po tym programie, który jest w zasadzie nakładką GUI na mencodera pełni funkcjonalności programów do nieliniowego montażu wideo. Niemniej bardzo mnie cieszy, że powstał i nie mogę się doczekać, kiedy go wypróbuję. Nie ukrywam, że chętniej bym go używał na moim mini niż na netbooku :) Użytkownicy MorphOS-a będą zainteresowani portem?

Ostatnia edycja: 16.12.10 10:29:48
[#4] Re: Quick Videos

@tomek, post #3

Hmmm to jest chyba na komputerze iMica, czyli dość kiepski chipset GMA do tego sterownik, chyba jeszcze nie ukończony przez Michała i niestety bez akceleracji sprzętowej. Ta A1200 to chyba jednak tak rysowała w innej rozdzielczości?

We właściwie dowolnej rozdzielczości. Ja widziałem A1200 z kartą GyberGraphics3D na ZorroII w rozdzielczości 1024x768 i 1280x1024 (albo 1280x960).


Ja zawsze chciałem mieć program do nieliniowego montażu video na Amidze. Kiedyś marzyłem o VLab Motion (tej pełnej) ale cena odpowiednio dopasionej A4000 z taką kartą to była na tamte czasy fortuna, która nawet dla takiego fanboja jak ja nie była do przełknęcia. :)

Ostatnia edycja: 16.12.10 10:41:25
[#5] Re: Quick Videos
Ha! Przyszedł klucz na Quick CDRipper :)
Teraz tylko czekam na publiczną wersję Quick Videos OK
[#6] Re: Quick Videos

@tomek, post #3

eee? na morphosie jest blender, trzeba by bylo porownac
[#7] Re: Quick Videos

@rzookol, post #6

blender do edycji wideo?
[#8] Re: Quick Videos

@tomek, post #7

Podobnoż jakoby potrafi, nigdy jednakże nie próbowałem...
[#9] Re: Quick Videos

@tomek, post #7

tak tak, ma dosc zaawansowany modul, z timelinem i efektami
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem