Komentowana treść: AmiParty 10 - relacja w języku angielskim
[#1] Re: AmiParty 10 - relacja w języku angielskim
Chcecie wypromować? ;)
[#2] Re: AmiParty 10 - relacja w języku angielskim
Flea, pytają się na AW.net, z którego obozu jesteś.
[#3] Re: AmiParty 10 - relacja w języku angielskim

@mailman, post #2

z którego obozu jesteś


Kulmhof, Belzec, Sobibor, Treblinka?
[#4] Re: AmiParty 10 - relacja w języku angielskim

@reactor, post #3

Odpowiedź wstrząsająca i nie na miejscu. A najbardziej nie na miejscu jest ten uśmieszek na końcu.
[#5] Re: AmiParty 10 - relacja w języku angielskim

@recedent, post #4

...

Ostatnia edycja: 19.12.10 01:24:08
[#6] Re: AmiParty 10 - relacja w języku angielskim
Wow jestem pod wrażeniem, przetłumaczenie bogatego stylu Marxa to naprawdę zadanie z najwyższej półki. Jestem pełna podziwu. Brawo Recedent!!!

Widziałam zapytanie o obóz. Dziwne ... jakby to miało znaczenie.

pomysł przecież na zdjęciu widać wyraźnie co najbardziej przykuło fleową uwagę. iPad forever!!

Wracając do Party - było strasznie ale to strasznie fajnie. Jeszcze raz dzięki tym, którym za daleko nie było. Czekam do następnego na wiosnę.
I nie obchodzi mnie kto w jakich barwach przyjedzie.

[#7] Re: AmiParty 10 - relacja w języku angielskim

@reactor, post #3

Odpowiedź zdecydowanie nie na miejscu. Jak przyjedziesz na Amiga Eastern Meeting to z chęcią zabiorę Cię do pobliskiego Sobiboru. Kiedy zobaczysz tory kolejowe, którymi przetransportowano do Sobiborkiego obozu zagłady 250 000 żydów i kopiec popiołu, który po nich pozostał, to z pewnością mniej frywolnie będziesz podchodził do tego tematu.
[#8] Re: AmiParty 10 - relacja w języku angielskim

@reactor, post #3

Żart trochę nie na miejscu. Odpocznij sobie do środy.

--
Moderator
[#9] Re: AmiParty 10 - relacja w języku angielskim

@MarX, post #7

Relacja po angielsku - zawodowstwo! Naprawdę było fajnie i następnym razem obiecuję przyjechać z osprzętem i swoimi produkcjami co by się pośmiać i nie tylko ;).
OK
[#10] Re: AmiParty 10 - relacja w języku angielskim

@flea, post #6

Dziękuję za słowa uznania, ale nie sam dokonałem tego dzieła. Wydatną pomoc okazał mi mój szanowny brat, Przemysław, a ostateczną korektę przeprowadził także mailman.
[#11] Re: AmiParty 10 - relacja w języku angielskim

@recedent, post #10

Dzięki za tłumaczenie :)
[#12] Re: AmiParty 10 - relacja w języku angielskim
Bardzo dobre tłumaczenie bardzo dobrego tekstu! Naprawdę świetnie się czyta OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem