Komentowana treść: iBatch 1.1
[#1] Re: iBatch 1.1
Fajnie wygląda ten program. Szkoda, że autor ograniczył się do wersji dla AmigaOS.
[#2] Re: iBatch 1.1
Bardzo dobra wiadomość OK
[#3] Re: iBatch 1.1
Jeszcze nie korzystałem z tego programu ale po przeczytaniu DOC będzie to aplikacja, która pozwoli mi konwertować obrazki na Ami zamiast na piecu. OK
[#4] Re: iBatch 1.1
Wyglada ladnie niebawem sprawdze w dzialaniu.
[#5] Re: iBatch 1.1
Ten program bardzo mi sić przyda. Właśnie czegoś takiego potrzebowałem.
[#6] Re: iBatch 1.1

@pekdar, post #5

Mnie też, teraz nie będę musiał pcta uruchamiać :)
[#7] Re: iBatch 1.1
A jaki program tego typu można wykorzystać pod mosem z możliowścią redukcji kolorów? Ten wczytuje lecz nie zapisuje batchlist...Bilblioteki wskazane mam.
[#8] Re: iBatch 1.1
Nie chce się odpalić. SnooDos pokazuje, że nie może otworzyć/znaleźć biblioteki mathtrans.library, która jest w Libs:
O co mu biega?
[#9] Re: iBatch 1.1

@Pero, post #7

imagefx ?
[#10] Re: iBatch 1.1
Tego typu narzędzia są wręcz niezbędne w czasach milionów fotek jakie produkują aparaty cyfrowe kosztujące symboliczne pieniądze.

Dawniej takie operacje robiło się przy pomocy AutoFX (część ImageFX). No ale faktycznie dzisiaj warto mieć coś bardziej po(d)ręcznego. Nie obraziłbym się gdyby ShowGirls miało takie hurtowe przerabianie plików (przy pomocy funkcji w które teraz jest wyposażony ten wypasiony program).
[#11] Re: iBatch 1.1

@MDW, post #10

aktualne bety maja taka funkconalnosc. nie wiem tylko kiedy wyjda z fazy beta:)
[#12] Re: iBatch 1.1

@kiero, post #11

Miałem cichą nadzieję, że coś takiego niedługo przeczytam. Tylko nie przypuszczałem, że tak szybko. No cóż... wypas na maxa. Funkcja diabelnie przydatna w naszych czasach. Pozostaje tylko czekać. Dzięki za info i czytanie w myślach. :)
[#13] Re: iBatch 1.1

@rzookol, post #9

No tak, tele że to kumbajna kawałek...I to komercyjnego...A to fajne proste... :D
[#14] Re: iBatch 1.1

@MDW, post #12

Masowa konwersje/skalowanie obrazkow mozna zrobic tez w Galleriusie badz za pomoca ARexxa w Sketch'u.
[#15] Re: iBatch 1.1

@stefkos, post #14

No właśnie tak jakoś nie chciało mi się wierzyć, że nie ma do tego softu. Tylko jakoś nigdy tego na amigowych systemach nie robiłem (oprócz AutoFX/ImagaFX) i nic mi do głowy nie przychodziło. A wspomniany ARexx chociaż zalatuje historią to jednak w niektórych zastosowaniach i z racji na ogromne rozpowszechnienie w ami-świecie ciągle potrafi zaskakiwać i ciągle się przydaje.
[#16] Re: iBatch 1.1
Nikt mi nie pomoże? :(
[#17] Re: iBatch 1.1

@Kitech, post #16

zla wersja biblioteki?
[#18] Re: iBatch 1.1

@MDW, post #15

Za pomoca ARexxa mozesz takze rysowac w Sketch'u:) , dodac napisy (o ile dobrze pamietam)
[#19] Re: iBatch 1.1

@kiero, post #17

Ta zdaje się jest z OSem3.9, masz namiary na lepszą, to dawaj. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem