Komentowana treść: LoView 2.05
[#1] Re: LoView 2.05
hehe, nazwisko jak wino prałata Jankowskiego :)
[#2] Re: LoView 2.05
Nie zamierzam rezygnować z ShowGirls, bo jest idealne. Jednak z ciekawości ściągnąłem to LoView. Hmmmm... co to ma być? :) Skalowanie jest proste (bez jakiejkolwiek filtracji), a trwa wieczność. ShowGirls z filtracją robi to na pewno setki razy szybiej. To działa nawet wolniej niż standardowa przeglądarka obrazków z WindowsXP (i oczywiście nie wygładza przy powiększaniu). Przełączanie między oknem a ekranem też trwa wieczność (na G4/1000). Funkcjonalność też jest taka sobie. Nie da się na przykład ustawić żeby obrazki zawsze były dopasowywane do okna/ekranu.

Ta przeglądarka działa jakby była napisana w języku ARexx. Nawet szukałem w readme czy przypadkiem to nie jest zrobione na przykład w HollywoodFX. Boję się myśleć jak to działa na AmigaOS3. :)

LoView u mnie pozostanie w RamDisk (czyli do najbliższego rebootu/wyłączenia Pegasosa).

Ładnie, że gość coś robi ale myślę, że jakby swój talent i czas wykorzystał na coś innego to byłoby fajniej.

Ostatnia edycja: 24.12.10 13:55:04
[#3] Re: LoView 2.05

@MDW, post #2

jesteś okropny ;)
[#4] Re: LoView 2.05
Do bani, instalnąłem dwie brakujące biblioteki z 2007 i dalej krzyczy: Cannot rad file LoViView. Jeszcze jakieś badziewie zainstalowałem - Geticon, które muszę wrzucić do Disable (WBStartup), bo chamstwo odpala sie zaraz po odpaleniu WB.

No nic, obadam wersje WOS.
[#5] Re: LoView 2.05

@Andrzej Drozd, post #4

No nic, podziekuję. Nie ma czasu szukać czego program potrzebuje, a ja nie jestem Mikołajem i nie wiem czego "Requires" :P

Wesołych Świąt :)
Oby programy były mądrzejsze niż użytkownik :)
[#6] Re: LoView 2.05

@MDW, post #2

Ale to chyba właśnie jest w HollywoodFX i dlatego takie wolne. Przynajmniej tak mi się wydaje.
[#7] Re: LoView 2.05

@TomK, post #6

W Hollywood? Wstyd, wstyd, wstyd i jeszcze raz hańba. :P
[#8] Re: LoView 2.05

@MDW, post #2

Nawet szukałem w readme czy przypadkiem to nie jest zrobione na przykład w HollywoodFX

Oczywiście, że LoView jest zrobiony w HollywoodFX. Widać autor wstydził się przyznać .
[#9] Re: LoView 2.05

@G. Kraszewski, post #8

Albo jest po prostu skromny ;)
[#10] Re: LoView 2.05

@parallax, post #9

Taaaa, to chamstwo jest. Jawne chamstwo. Od lat tak się nie nagimnastykowałem. Zainstalowałem dwie badziewne biblioteki i jakieś dziadostwo.

Podam to do sądu! :P
[#11] Re: LoView 2.05

@Andrzej Drozd, post #10

Proszę o usunięcie newsa z wiadomości, ponieważ program NIE DZIAŁA. :)
[#12] Re: LoView 2.05

@MDW, post #2

To, że LoView przegrywa ze ShowGirls to raczej nie powinno dziwić. Bardziej dziwi, że przegrywa również z MultiView (czas wczytywania obrazka). Przecież obydwa programy używają tych samych datatypów.
No i jak na przeglądarkę obrazków to ma dziwne wymagania: m.in. ahi.device, mpega.library - po co przeglądarce obrazków obsługa dźwięku? Czyżby potrafiła odtwarzać filmy, czy też autor zapomniał wyłączyć obsługę dźwięku w trakcie tworzenia projektu w Hollywood?
Przydałby się jakiś sensowny opis możliwości/wymagań w readme.
[#13] Re: LoView 2.05

@Andrzej Drozd, post #11

Działa, działa - z tym, że nawet na karcie graficznej pod AOS3 szału nie ma.
[#14] Re: LoView 2.05

@APC74, post #13

Prześlij mi na skrzynkę Hollywooda, to o wszystkim zapomne :P
[#15] Re: LoView 2.05

@APC74, post #12

LoView umo*liwia odtworzenie pliku muzycznego podczas pokazu slajd*w
[#16] Re: LoView 2.05
Skoro, tak jak napisali przedmówcy, LoView jest zrobiony w HollywoodFX to cofam wszystko co powiedziałem. To znaczy to wszystko jest prawda ale cofam negatywny wydźwięk mojego komentarza.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem