Komentowana treść: MiniGL 2.4
[#1] Re: MiniGL 2.4
Parallax jest zajęty, więc go zastąpię.
Świetna wiadomość OK

I coś od siebie:
To naprawdę świetna wiadomość, że nie zapomina się o osobach używających AOS4.0.
[#2] Re: MiniGL 2.4
Ta wersja jest tylko dla OS4.0 czy dotyczy tez OS4.1?
[#3] Re: MiniGL 2.4
Chciałem zobaczyć jakie to dwie nowe funkcje dodano w nowym MiniGL. No ale w pliku readme nic o tym nie napisano. Przy najnowszej wresji jest mowa tylko o przyspieszeniu czegoś.
[#4] Re: MiniGL 2.4

@MDW, post #3

- Implemented a faster square-root function using the frsqrte (get faster performance in some cases)
- Implemented a reciprocal square-root using the frsqrte assembly code (another small performance boost)

OK, powinno być jedna ;)
[#5] Re: MiniGL 2.4

@mailman, post #4

Ja nie mam pretencji do tekstu newsa tylko do dokumentacji MiniGL. Liczyłem, że przeczytam tam np.:

zaimplementowano funkcję glCosFajnego().

:)

Ostatnia edycja: 24.12.10 14:14:34
[#6] Re: MiniGL 2.4
Bardzo dobra wiadomość!
[#7] Re: MiniGL 2.4

@XaVeR, post #6

zdaje sie ze ten update niewiele daje, kas1e ostrzega nawet przed nim.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem