Komentowana treść: Nowy klient distributed.net dla AmigaOS
[#1] Re: Nowy klient distributed.net dla AmigaOS
Jedna z lepszych wiadomości dzisiaj OK
[#2] Re: Nowy klient distributed.net dla AmigaOS

@parallax, post #1

Zdecydowanie tak. Może zwiększy to nieco aktywność użytkowników AmigaOS 4 w tych konkursach, bo np. w OGR-NG są mocno z tyłu za zaprzyjaźnionym niebieskim systemem .
[#3] Re: Nowy klient distributed.net dla AmigaOS

@G. Kraszewski, post #2

Mam też małą nadzieję, że tak będzie ;)
[#4] Re: Nowy klient distributed.net dla AmigaOS
Ja przestałem liczyć, gdy doszedłem do w niosku że z tego powodu specjalnie nie wyłączałem komputerów.
Nie lubię być niewolnikiem komputerów. :)

Dodane: kompy to takie samo AGD jak telefon lub telwizor, czy nawet długopis. Mają mieć wyłącznik tak jak użytkownik chce i już. :)

Ostatnia edycja: 25.12.10 16:58:20
[#5] Re: Nowy klient distributed.net dla AmigaOS

@Andrzej Drozd, post #4

Nie lubię być niewolnikiem komputerów.

A musiałeś? Przecież nikt Ci nie kazał trzymać włączonych. Ja mam po prostu dnetca zainstalowanego i wcale się nie waham wyłączyć komputera jak skończę to, co mam do zrobienia. Bycie niewolnikiem komputera to kwestia umysłu, a nie zainstalowanych programów .
[#6] Re: Nowy klient distributed.net dla AmigaOS
szkoda mi pradu na to.
[#7] Re: Nowy klient distributed.net dla AmigaOS
Tylko dlaczemu i tej wersji nie można wypakować pod XP?
[#8] Re: Nowy klient distributed.net dla AmigaOS
Sorki za mały offtop ale jak zapomniałem hasła na distributed.net to jak je odzyskać bo jakoś nie mogę znaleźć :(
[#9] Re: Nowy klient distributed.net dla AmigaOS

@Arbuz, post #8

http://stats.distributed.net/projects.php?project_id=8
W sekcji "Participant stats" wpisujesz swój e-mail i wchodzisz do statów. W statach poniżej masz przycisk "Please email me my password".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem