Komentowana treść: Odświeżony Super Street Fighter 2
[#1] Re: Odświeżony Super Street Fighter 2
jak dla mnie zmiany są minimalne
[#2] Re: Odświeżony Super Street Fighter 2

@xeen, post #1

BUHAHAHAHAHAHAHAHAAAAA ale zmiany ;]
[#3] Re: Odświeżony Super Street Fighter 2
Grunt, że coś się dzieje.

Co mają na celu te zmiany ??
[#4] Re: Odświeżony Super Street Fighter 2
Pewne zmiany czysto kosmetyczne z ditheringiem, moim zdaniem malo istotne, choc w przypadku f16 bardzo sie przydalo bo obiekt skonwertowany byl ochydnie. A juz napalilem sie ze nowe "stejdze" beda.
[#5] Re: Odświeżony Super Street Fighter 2
Sformułowanie "zmodyfikowane" sugeruje, że są tam widoczne na pierwszy rzut oka zmiany. A tu parę pixeli zmienione...
[#6] Re: Odświeżony Super Street Fighter 2

@xeen, post #1

to jest ten slynny teleturniej
"znajdz 3 szczegoly, ktorymi roznia sie oba obrazki"
[#7] Re: Odświeżony Super Street Fighter 2
że tez się komuś chciało zmieniać nic... ;)
[#8] Re: Odświeżony Super Street Fighter 2
A mnie się podoba. Poprawki likwidują okazjonalnie występujący "brzyd" w postaci wziętych nie wiadomo skąd kolorowych pikseli, a także dodają stylowy "dither" tam, gdzie były brzydkie bandy. Innymi słowy - nareszcie ktoś zrobił to, co należało zrobić te x lat temu (zamiast przekonwercić grafikę po najmniejszej linii oporu). Podejrzewam, że gdybym akurat w SSF2 pogrywał, to drażniłyby mnie te niedoróbki i być może gdybym tylko miał taką możliwość sam dokonałbym modyfikacji.
[#9] Re: Odświeżony Super Street Fighter 2
mnie te poprawki szczerze obrażają. już nie wspomnę o robieniu z tego newsa...dithering na samolocie? darujmy sobie, jest tak samo źle.
[#10] Re: Odświeżony Super Street Fighter 2
Odświeżony . Teraz jest doba odświeżania gier, ale trochę inaczej to wygląda (mowa o np. Monkey Island). A tu gra tak samo ohydna jak była. Mogli by już dopracować wersję Super Street Fighter 2 Turbo, gdzie brakowało klatek animacji i dźwięków, ale za to grafika oryginalna.
[#11] Re: Odświeżony Super Street Fighter 2

@reenstix, post #10

Ohydna to ta gra była w wersji ECS ... Niebo do ziemi ... A i tak ludzie w to grali. SS2T był niby ładniejszy ale grywalność miał mimo wszystko gorszą. No i to sterowanie z sziftem. DRAMAT!
[#12] Re: Odświeżony Super Street Fighter 2
Nic rewelacyjnego - gra sie tak samo - a zmian nie widac, modyfikacje malo istotne na rozgrywke. Myslalem ze postacie beda poprawione czy cos, a tu kicha. Minusik
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem