Komentowana treść: SACP #9 - już w sobotę!
[#1] Re: SACP #9 - już w sobotę!
A gdzie to rownouprawnienie, pytam sie gdzie?
[#2] Re: SACP #9 - już w sobotę!

@ruberum_ignis, post #1

Zostało w domu :P
[#3] Re: SACP #9 - już w sobotę!

@madman15, post #2

Do zobaczenia na spotkaniu :)
[#4] Re: SACP #9 - już w sobotę!

@Azzorek, post #3

Na okoliczność wycieczki do Siemianowic właśnie wymieniają mi się klocki hamulcowe ;) autko mam mieć gotowe jeszcze dziś, więc wszystko wskazuje na to, że jutro zagoszczę na spotkaniu :) Pogoda na jutro zapowiada się dość nieźle więc będzie się dobrze jechało. Tak przy okazji, może ktoś z Wrocławia ma ochotę się zabrać? Mam jeszcze jedno miejsce w aucie.
[#5] Re: SACP #9 - już w sobotę!

@altcomputing, post #4

a moje auto zepsute he he he trzeba bedzie pojechac autobusem a potem na spotkanie ruchu poparcia palikota ;).
[#6] Re: SACP #9 - już w sobotę!

@SzaryWilk, post #5

weź wibrator OK
[#7] Re: SACP #9 - już w sobotę!
Jest tam net?
[#8] Re: SACP #9 - już w sobotę!

@pekdar, post #7

Netu raczej nie będzie, chyba że rozdzielę jakoś na laptopie. Jak - nie mam pojęcia.
[#9] Re: SACP #9 - już w sobotę!

@SzaryWilk, post #5

a skąd jedziesz?
[#10] Re: SACP #9 - już w sobotę!
Bawcie się dobrze. Ino po stołach nie rzygajcie :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem