Komentowana treść: Spotkanie miłośników starych komputerów
[#1] Re: Spotkanie miłośników starych komputerów
A nie da sië w weekend jakoô? Dla osób które muszâ dojechaę spoza Olsztyna to trochë kîopot gonię po pracy w tygodniu....
[#2] Re: Spotkanie miłośników starych komputerów

@Czarek, post #1

Ale dlaczego zaraz "muszą" ;)
Widać że impreza wybitnie dla Olsztyniaków - mnie na pewno nie chce się tłuc po naszych "prześlicznych" drogach 3 godziny (liczę w dwie strony), żeby pogadać z ludkami przez godzinę.

DODANE: O! I jeszcze arti4-92 grozi, że będzie - to już zupełnie mnie schładza.


Ostatnia edycja: 18.01.11 20:10:18
[#3] Re: Spotkanie miłośników starych komputerów
Zgadzam się z APC74.

@Czarek - w razie jakbyś miał jakieś pytania w sprawie asm, whdload to pisz na priva.
[#4] Re: Spotkanie miłośników starych komputerów
No i cos sie dzieje ;)
Brawo i pozdro dla ekipy z Olsztyna i okolic ;)
[#5] Re: Spotkanie miłośników starych komputerów

@Czarek, post #1

Po to jest watek na forum zeby zglaszac takie spostrzerzenia. Na pierwsze spotkanie wybralem wtorek bo jest to prawie srodek tygodnia i lokal nie powinien byc zapchany. Spotkania wikendowe to fajna sprawa, ale znow ktos powie ze w wikend to on wypoczywa, dodatkowo pociagi i autobusy inaczej kursuja niz w tygodniu. Ale wydaje mi sie ze sprawa, mysle, jest w dalszym ciagu "do dogadania".
[#6] Re: Spotkanie miłośników starych komputerów

@APC74, post #2

Na razie mysle ze nie ma potrzeby organizowania zlotow, kiedy to ludzie z calej polski jada na kilkudniowy maraton. Tak jak napisalem na poczatku, maja byc to krotkie spotkania, organizowane (jak czas pozwoli) cyklicznie, raz w tygodniu lub raz na 2 tygodnie. W tym momencie przyjazd z daleka nie ma sensu najmniejszego. Licze na to ze ktos kogos gdzies zna poda dalej i to sie potem jakos rozejdzie.

Przedewszystkim sens calego spotkania to aktywizacja, tak jak np w moim przypadku. Moje amigowanie skonczylo sie z czasem kiedy wszyscy moi amigowi kompani powyjezdzali albo zajeli sie innym tematem i zostalem sam. Wydaje mi sie ze osobisty kontakt choc z kilkoma osobami zawsze by sie przydal, zwlaszcza ze temat ogolnie retro amigowy przykurzyl sie juz troche mocno.
[#7] Re: Spotkanie miłośników starych komputerów
Gdyby czlowiek mial tyle czasu, aby choc raz pojechac na takie spotkanie - byloby wspaniale, a tak to kicha :(
[#8] Re: Spotkanie miłośników starych komputerów
Dzis zadzwonilem jeszcze zapobiegawczo i zamowilem miejscew pubie, zeby w przypadku gdyby byly 3-4 osoby to nie musieli bysmy siedziec przy stoliku z tylko 2 miejscami. W przypadku mniejszej frekwencji przesiadziemy sie do mniejszego stolika.

W razie gdybysmy mieli trudnosci z rozpoznaniem sie, postaram sie pojawic kilka minut wczesniej i polozyc na stole okragla podkladke pod mysz z logo amiga boing.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem