Komentowana treść: NetSurf 2.7 development (SVN 11431)
[#1] Re: NetSurf 2.7 development (SVN 11431)
Czy to znaczy że mamy najlepszą przeglądarkę internetową pod 68k?
[#2] Re: NetSurf 2.7 development (SVN 11431)
Program odpalił się pod macowym aiab'em. Jako, że nie nie działa mi sieć pod tymże aiab'em to nie mogłem sobie posurfować po necie :(. A i jeszcze jedno addressbar wygląda na "martwy" ponieważ nie mogę nic w nim zmienić/skasować. Być może jest to moja niewiedza ponieważ po raz pierwszy w życiu :) odpalałem netsurfa.
[#3] Re: NetSurf 2.7 development (SVN 11431)

@Mayolika, post #1

Od jakiegoś czasu.. :)
[#4] Re: NetSurf 2.7 development (SVN 11431)

@eastone, post #2

Jeżeli nie masz netu to faktycznie może się wydawać martwy. U mnie też dziwnie się zachowuje (np. po wpisaniu adresu PPA i klepnięciu Entera na chwilę powrócił poprzedni adres - prawdziwy adres PPA powrócił po wczytaniu strony).
Poprawka z samopiszącym tekstem jest zbyt restrykcyjna - napisanie PPA (2 powtarzające się litery P jest nielada wyzwaniem ;) ).
DODANE: Ja jeszcze w kwesti ikon - u mnie pod AOS 3.9 ikona katalogu programu jest jakaś dziwna - nie pozwala otworzy tego katalogu, chociaż ma typ Drawer. No i główna ikona NS ma ustawione uruchamiaj jako program ADOS a nie WB przez co po kliknięciu wyskakuje okienko z prośbą o podanie parametrów dla programu i trzeba zmieniać ustawienie w ikonie z ADOS na Workbench, żeby to normalnie działało. Już we wcześniejszych wersjach tak się działo.

Ostatnia edycja: 22.01.11 22:38:11
[#5] Re: NetSurf 2.7 development (SVN 11431)

@APC74, post #4

Chodzi mi o to, ze zadnego adresu wpisac nie moge :)
[#6] Re: NetSurf 2.7 development (SVN 11431)

@eastone, post #5

Może czegoś Ci brakuje w systemie. No nie wiem - instalowałeś AfA_OS?
[#7] Re: NetSurf 2.7 development (SVN 11431)

@eastone, post #5

U mnie jest to samo od jakiegoś czasu (jakieś 2 wersje do tyłu) z tym, że ja to sprawdzałem na Amigach 500 i 2000.
Przy próbie wpisywania adresu, albo czegoś w google pokazują się kody klawiszy w tym dodatkowym "Output Window".

Ostatnia edycja: 22.01.11 22:44:30
[#8] Re: NetSurf 2.7 development (SVN 11431)

@APC74, post #6

Z tego co jest napisane w read me to afaos daje tylko obsluge ttf.
[#9] Re: NetSurf 2.7 development (SVN 11431)

@eastone, post #8

Poza za tym daje obsługę ikonek PNG. Daje też to Power Icons. Jeśli nie chcesz używać powyższych/ikonek png skasuj po prostu ikony jakimś file masterem. Ja zamiast AfA_OS użytwam ttf do obsługi fontów.
[#10] Re: NetSurf 2.7 development (SVN 11431)
Coraz bardziej mi się ta przeglądarka podoba - choć miałem z nią wcześniej problemy, to już jest wszystko ok :P OK
[#11] Re: NetSurf 2.7 development (SVN 11431)

@APC74, post #4

Jest to spowodowane tym, że niewiadomo czemu Dopus 5 zapisuje jak widać inaczej informacje ikony.
[#12] Re: NetSurf 2.7 development (SVN 11431)

@jarrro, post #11

test

Niby wszystko teraz mi działa i dodawanie komentarzy też- tylko troche dluzej strony mi laduje.

Ostatnia edycja: 25.01.11 17:13:20
[#13] Re: NetSurf 2.7 development (SVN 11431)

@(V)(I)mothe(P), post #12

Na pewno piszesz z nowej wersji?
Po sygnaturze widać, że nie.

Ostatnia edycja: 25.01.11 19:07:59
[#14] Re: NetSurf 2.7 development (SVN 11431)

@jarrro, post #13

Ha! - teraz to z nowej pisze, poprostu pomylilem ikonki ;P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem