Komentowana treść: AmiWaWa 3
[#1] Re: AmiWaWa 3
No trzeba będzie sie wybrać :)
Planuje ktoś jechać z Lublina lub Chełma samochodem ? :)
[#2] Re: AmiWaWa 3
No, już się martwiłem, że nie podajecie bo nie będzie w tym roku, albo dlatego, bo to impreza organizowana przez konkurencje :>
[#3] Re: AmiWaWa 3

@Duracel, post #2

Ee, przecież AS organizuje :P A nie podajemy bo ja się dowiedziałem o imprezie dopiero dzisiaj. Lenistwo w narodzie, ot co.
W ogóle mam przyjeżdżać czy jestem persona non grata? Bo organizator 2 to ZTCW jest z eXeca...

W ogóle to o linku zapomniałem - http://www.anin.ovh.org/Amiga.htm

Ostatnia edycja: 04.02.11 20:14:00
[#4] Re: AmiWaWa 3

@madman15, post #3

Czy ze swoim sprzętem można się władować na imprezę? Czy komuś to trzeba zgłosić jeśli chciałbym pojawić się ze swoją Amigą?

Ostatnia edycja: 04.02.11 20:23:57
[#5] Re: AmiWaWa 3

@madman15, post #3

Ja to szczerze mówiąc w ogóle nie za bardzo rozumiem ten podział, a na PPA jestem tylko dlatego, bo klimat strony fajniejszy, layout ładniejszy, tematy ok i wszystko bardziej czytelne niż na Execu.

Z tego co się zorientowałem to powinienem być w ich obozie, bo jestem bardziej za OS 4.x a nie za Arosem. Tyle, że dla mnie taki podział jest idiotyczny. Jak widać po dyskusji o NATAMI, tu też jest pewien podział. Czy w takim razie powinna powstać jeszcze jedna strona dla zwolenników NATAMI i OS 4.x, albo dwie nowe czyli dla zwolenników NATAMI i AROSA, albo trzy kolejne...

ehh... a może ktoś mi lepiej wyjaśni skąd i po co ten podział na dwie strony www i dwa "obozy"?
[#6] Re: AmiWaWa 3

@Tomski, post #4

Czy ze swoim sprzętem można się władować na imprezę? Czy komuś to trzeba zgłosić jeśli chciałbym pojawić się ze swoją Amigą?


W tamtym roku byłem z PS3 i CD32, przysługiwało jedno stanowisko dla każdego z listwą napięciową :)

W tym roku jak się pozbieram i o ile organizator wyrazi ochotę to wezmę CD32, CDTV i A1200.

Szkoda tylko, że to do 18:00 zawsze, ja to bym pobalował do 2:00 ;)
No i "standardowo", jak co roku ;) zorganizujemy z Westernem zawody SWOSa i ufundujemy tradycyjnie Grolscha dla zwycięzcy. Chyba, że organizator dorzuci się do sponsoringu i zamiast Grolscha będzie pół litra ;)
[#7] Re: AmiWaWa 3

@Duracel, post #5

Nie ma żadnego podziału na strony i obozy. W Polsce istnieje jeden, duży portal amigowy zwany Polskim Portalem Amigowym, poza nim istnieją też różne ciekawe inicjatywy związane z Amigą, ale są też małe grupy skrajnych fanatyków, którzy nie są lubiani nawet na anglojęzycznych forach. Jeśli chcesz widzieć obozy to je zobaczysz, ja widzę ciekawe inicjatywy i nieliczną grupę trolli w komentarzach, która to grupa nie jest wyznacznikiem zainteresowania ludzi tym czy innym tematem.
[#8] Re: AmiWaWa 3

@grxmrx, post #7

Amen bracie.
[#9] Re: AmiWaWa 3

@Duracel, post #6

Szkoda tylko, że to do 18:00 zawsze, ja to bym pobalował do 2:00

To w takim razie zapraszam na AmiParty do Chełma. Tam impreza trwa od 12 w sobotę do - 8 rano w niedzielę. :D
[#10] Re: AmiWaWa 3

@grxmrx, post #7

Nie ma żadnego podziału na strony i obozy.


Już nawet nie chce rozwijać tematu, bo strach się bać, ale własnie przed chwilą dostałem mailowe ostrzeżenie z Execa, bo na wątku o zeszłorocznej AmiWAWA obśmiałem ów podziały. W uzasadnieniu ostrzeżenia było napisane:

"Proszę nie wspominać w swoich postach o relacjach między środowiskiem amigowców i środowiskiem morphosowców. Niedostosowanie się do ostrzeżenia skończy się karą administracyjną."

Ty mi piszesz, że nie ma podziałów, ja tam czytam o "obozie niebieskich i ich propagandzie", po czym to wyśmiewam i dostaję ostrzeżenie.

Albo ja jestem dziwny, albo ktoś inny jest nienormalny, dla mnie to jest chore, ale nic to, nie zamierzam być mesjaszem i doprowadzać do zjednoczenia, w każdym razie na AmiWAWIE byli ludzie z jednego "obozu" i z drugiego i nie widziałem żadnych objawów agresji. A na forum ...agrrrr!

Jednak o tym bezpiecznym izolatorze w postaci ekranu monitora, który motywuje do agresji w "dyskusji" na dystans jest sporo prawdy. Jakoś na żywo wszyscy się boją mówić tonem z forum i się do siebie uśmiechają, ściskają (nie chodzi o zapasy ;) ) itd. :>

To w takim razie zapraszam na AmiParty do Chełma. Tam impreza trwa od 12 w sobotę do - 8 rano w niedzielę. szeroki uśmiech


Moja żona zawsze kategorycznie zaprzecza, że jest zazdrosna, ale nie była by chyba w stanie uwierzyć, że jade do Chełma pogadać o moim hobby ;) W Aninie ma koleżankę, która może mnie zawsze teoretycznie skontrolować wychodząc w kapciach ;D

Ostatnia edycja: 04.02.11 21:07:41
[#11] Re: AmiWaWa 3

@Duracel, post #10

Będzie Stony, to będą się i obejmować. Proste ;).
[#12] Re: AmiWaWa 3

@recedent, post #11

Ma ktoś do Stony'ego tel. komórkowy? Bardzo proszę o podanie mi na gg lub maila. Pilne.
[#13] Re: AmiWaWa 3

@Duracel, post #10

Cóż, jeśli lubisz czytać o obozach i na tym się skupiać to Twój wybór gdzie włazisz ;) Wydaje mi się, że czytelnicy PPA mają inne hobby niż takie by np. w wolnym czasie wytwarzać sobie wirtualnych wrogów, by tworzyć jakieś obozy czy inne twory, a przynajmniej nie widzę żeby to było priorytetem. Chociaż wiadomo, że zdecydowanie większą aktywność mają komentujący, a chcielibyśmy by więcej było artykułów do pisma czy do portalu.

każdym razie na AmiWAWIE byli ludzie z jednego "obozu" i z drugiego i nie widziałem żadnych objawów agresji. A na forum ...agrrrr!

Jeśli widziałeś te same osoby, które tłuką się gdzieś na forach obok siebie i na żywo się nie tłukły to znaczy, że widziałeś hipokrytów lub dzieci, które na żywo się wstydzą mówić tego co wypisują w internecie.
[#14] Re: AmiWaWa 3

@Duracel, post #10

ja tam czytam o "obozie niebieskich i ich propagandzie", po czym to wyśmiewam i dostaję ostrzeżenie.

Pisać każdy może. Człowiek inteligentny czyta i wyciąga wnioski.
[#15] Re: AmiWaWa 3
Tym razem chyba nie wezme zadnego sprzetu, przyjde poogladac, ew. moze cos kupic ^^
[#16] Re: AmiWaWa 3
Spotkanie się odbędzie tradycyjnie w marcu w Warszawie - Aninie. Dziękuje Madman za informację na PPA, ja jeszcze jej nie umieściłem, bo nie mamy przygotowanego plakatu. Na stronie imprezy jest jeszcze z ubiegłego roku.
W każdym razie:
- zaproszeni są wszyscy zainteresowani Amigą i systemami okołoamigowymi,
- sprzęt własny mile widziany (mam nadzieję, że nie zabraknie miejsca dla każdego),
- wstęp oczywiście wolny,
[#17] Re: AmiWaWa 3

@AS, post #16

Postaram się pojawić, może nawet z jakimś sprzętem :)
[#18] Re: AmiWaWa 3

@Marek Szyprowski, post #17

Marku, mam nadzieję, że w tym roku wytniesz trochę czasu i przyjedziesz.
[#19] Re: AmiWaWa 3

@AS, post #16

Ja też postaram się pojawić, raczej bez sprzętu - zapewne przyjadę pociągiem a to mocno ogranicza możliwości przewozu czegokolwiek. No chyba że z Górnego Śląska (i ew. okolic) zbiorą się jeszcze 3 osoby, to można pojechać i autem.
[#20] Re: AmiWaWa 3

@madman15, post #19

Eeee tam wcale nie ogranicza ;)
Ja do poznania czy krakowa śmigałem pociągiem razem z pegazem więc dasz rade ;)
[#21] Re: AmiWaWa 3

@AS, post #16

No ja wstępnie zajmuje Monitor ;)
[#22] Re: AmiWaWa 3

@madman15, post #19

Myślę, że też mi się uda przyjechać i zabrać trochę złomu oraz kolejną wersję demo DigiBoostera3, którą będzie sobie można skopiować (dla AmigaOS 4 też i jak zdążę, to wersję 68k).
[#23] Re: AmiWaWa 3

@Sir_Lucas, post #9

Sir_Lucas z niecierpliwością czekamy na kolejne AmiParty. Znasz mniej więcej termin wiosennego spotkania?
[#24] Re: AmiWaWa 3

@krismiszcz, post #23

Moge powiedzieć ze impreza nie odbędzie się wcześniej niż 21-22 maja :)
[#25] Re: AmiWaWa 3

@Drako^lM, post #1

Drako, ja bym jechał samochodem, ale niestety mi spalili. W sumie mało śmieszne, ale cóż mi zostało...
Jeśli ktoś jechałby przez Lublin, to chętnie się wstępnie dołączę. Przypominam też zainteresowanym, o biletach weekendowych w TLK :).
[#26] Re: AmiWaWa 3
Może się pojawię, jak ktoś będzie walił z północy pociągiem, samochodem proszę o info.
[#27] Re: AmiWaWa 3
Jedyne co mogę zaoferować to transport z okolic Pruszkowa i powrót.
[#28] Re: AmiWaWa 3

@Duracel, post #27

Transport z żoliborza przez centrum garbusem - niezapomniane przeżycia gwarantowane:)
[#29] Re: AmiWaWa 3
Wybiera się ktoś z Kraka ?
[#30] Re: AmiWaWa 3
Na 99% będę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem