Komentowana treść: SAM 460ex już w Polsce
[#1] Re: SAM 460ex już w Polsce
Brawo. Ciekawe jak szybko się rozejdą.
[#2] Re: SAM 460ex już w Polsce

@recedent, post #1

Na pewno ustawi się kolejka.
[#3] Re: SAM 460ex już w Polsce
Dobra wiadomość. OK
[#4] Re: SAM 460ex już w Polsce

@G. Kraszewski, post #2

Żeby tylko, a talonów brak. ( taki żarcik ) ;)

oraz naturalnie, Bardzo dobra wiadomość

OK
[#5] Re: SAM 460ex już w Polsce

@G. Kraszewski, post #2

Post wyedytowany, bo nie mogłem patrzeć na głupotę, którą palnąłem
[#6] Re: SAM 460ex już w Polsce

@recedent, post #5

Właśnie zawsze się zastanawiałem co znaczą te cyferki koło ceny, a to jest ilość sztuk, jakie mają na składzie. Oj głupi ja :(


Za 3700 sama płyta no plus system, a gdzie reszta?



Ostatnia edycja: 15.02.11 18:40:35
[#7] Re: SAM 460ex już w Polsce

@recedent, post #5

Myślisz, że zamawialiby 25 (zakładam, że tyle - jako dostępne mają obecnie 24) sztuk płyt bez żadnego rozeznania ilu może być chętnych?

Zobaczymy jak ta liczba będzie się zmieniała w czasie...
[#8] Re: SAM 460ex już w Polsce

@G. Kraszewski, post #7

Zobaczymy jak ta liczba będzie się zmieniała w czasie...
Będzie rosła ?
[#9] Re: SAM 460ex już w Polsce

@G. Kraszewski, post #7

Wiesz, z tymi liczbami to nigdy nic nie wiadomo jak jest.

[#10] Re: SAM 460ex już w Polsce

@G. Kraszewski, post #7

o nie moze byc wyznacznikiem, tak jak nie moze nim byc liczba pobran z os4depot. nowy towar moze byc zamawiany w trakcie lub po zejsciu parti, tak wiec polki nie pojawi sie obok kategoria "ilosc sprzedanych" . to to o niczym nam nie mowi.
[#11] Re: SAM 460ex już w Polsce

@G. Kraszewski, post #7

Liczba raczej nie będzie się zmieniała w czasie, bo oznacza długość gwarancji w miesiącach... :)
[#12] Re: SAM 460ex już w Polsce
Gratulacje dla firmy eFUNZINe :)
[#13] Re: SAM 460ex już w Polsce

@madman15, post #11

O LOL, nie ma to jak zrobić z siebie bałwana
[#14] Re: SAM 460ex już w Polsce

@recedent, post #13

Odpoczynek w komentowaniu na tydzień
[#15] Re: SAM 460ex już w Polsce

@pampers, post #14

E tam, ja bym mu dał bana na moderowanie, dopiero byśmy tu bal na 1000 komentarzy urządzili...
[#16] Re: SAM 460ex już w Polsce
Bardzo fajnie OK podoba mi się ten napis na "głównej", "Samantha! nowe wcielenie Amigi"
[#17] Re: SAM 460ex już w Polsce

@G. Kraszewski, post #15

Kolego Kraszewski, odchodzicie od tematu newsa. Zamiast mozolnie implementować odgrywanie patternu enterem w DB3. :)
[#18] Re: SAM 460ex już w Polsce

@madman15, post #11

Racja, osobiście bardzo bym się zdziwił, gdyby efunzine zamówiło całe 25 sztuk sam460 :) Swoją drogą to ciekawe ile musieli zamówić (z tego co widać na ich stronie to płyty są w magazynie), aby coś na tym zarobić i jednocześnie nie zostać z niesprzedanymi egzemplarzami?
[#19] Re: SAM 460ex już w Polsce

@luk, post #18

Strzelam że 10 sztuk na początek, ale to pytanie raczej do Opiego.
[#20] Re: SAM 460ex już w Polsce

@madman15, post #19

Pewnie tajemnica handlowa;)
Uważam, że jeśli efunzine sprzeda 5 szt. to byłby sukces. Bo kto miałby to niby kupić? Ci co mają kasę czekają zapewne na x1000, a Ci którzy mają tej kaski trochę mniej poszukają jakiejś tańszej alternatywy, żeby sobie AOS4 poużywać. Pytanie tylko ile to jest "trochę mniej", bo na allegro już od paru dni wisi kompletny komputer sam440 za 1,5 tys i na razie chętnego brak. Nawet nie chcę zgadywać ile mógłby na efunzine kosztować kompletny komputer z sam460
[#21] Re: SAM 460ex już w Polsce

@luk, post #20

Na aukcji wisi "płytka + RAM + Radek + sałnd bzyczek" - nijak to pełen komputer nie jest. Myślę, że za półtora kafelka znalazłby się jakiś chętny na taki komplecik (pełny komputer). Swoją drogą żałośnie niska ta cena w stosunku do pierwotnej ceny zakupu.

Pełny kompik oparty o Sam460 w dobrej budzie i niezłymi akcesoriami to około 5K zł (bez monitora).
[#22] Re: SAM 460ex już w Polsce

@esial, post #16

Równie dobrze mogłaby się nazywać Kiszka. Co to w ogóle ma być ... ta Samantha. Producent tej płyty chyba zapomniał, że jest rok 2011.
Takie odnoszę wrażenie patrząc na specyfikację i na cenę - z deka przeceniony retro sprzęt.

Ps. Słabe fotografie.

Ostatnia edycja: 15.02.11 19:49:38
[#23] Re: SAM 460ex już w Polsce

@ede, post #22

No podobno jest to sprzęt przemysłowy ale zaczynam powoli w to wątpić ....
[#24] Re: SAM 460ex już w Polsce

@Drako^lM, post #23

No z uwagi na cenę i możliwe zastosowania raczej jest to sprzęt "pomysłowy" niźli "przemysłowy".
Może i jestem tendencyjny, ale jakoś niespecjalnie jestem sobie w stanie wyobrazić odbiorców przemysłowych tej płytki.
[#25] Re: SAM 460ex już w Polsce

@(V)(I)mothe(P), post #6

A to nie ilość miesięcy gwarancji przypadkiem? :>
[#26] Re: SAM 460ex już w Polsce

@pampers, post #25

Bo to jest ilość miesięcy :)
[#27] Re: SAM 460ex już w Polsce

@luk, post #20

Nie przesadzajmy, SAM460 oferuje całkiem niezły przelicznik cena/moc (jak na sprzęty pod OS4), szkoda tylko że nie ma jednostki wektorowej w procesorze.

@Pampers & Drako: LICZBA miesięcy. One są policzalne.
[#28] Re: SAM 460ex już w Polsce
Czegoś mi tu brakuje...Aaa..parallaxa ze swoim "Świetna wiadomość". :) Mnie osobiście cena nowej Sam nieco "przygniotła" ale pewnie znajdą się szczęśliwi nabywcy tej płytki ze systemem.

ŁEDYTA:
Slot PCI-Express 1x wyklucza się wzajemnie z portem SATA2 - tylko jeden z nich może działać w tym samym czasie




Ostatnia edycja: 15.02.11 20:26:11
[#29] Re: SAM 460ex już w Polsce

@pampers, post #25

Właśnie, właśnie już się dowiedziałem, ale rożne wersje krążą ;P hyhy
[#30] Re: SAM 460ex już w Polsce

@waldiamiga, post #28

Na to zwróciłem właśnie uwagę :
"Slot PCI-Express 1x wyklucza się wzajemnie z portem SATA2 - tylko jeden z nich może działać w tym samym czasie."
Mamy 21 wiek, co nam nie doprojektowali ? albo coś w złączu albo drugi dysk, napęd, ipt. NIEŹLE...
Nie mam pojęcia co potrafi ten układ graficzny ? 64 MB w sumie do wielu rzeczy styka, do gier już nie zabardzo...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem