Komentowana treść: Artcity - baza scenowych grafik
[#1] Re: Artcity - baza scenowych grafik
super :-] gdy bede mial czas wczoraj ogladalem jakis slideshow na A500 - ANDROMEDA !!! ..Fairfaxa

LINK


Ostatnia edycja: 18.02.11 12:37:07
[#2] Re: Artcity - baza scenowych grafik
Za jakiś czas zasuportuje stronkę (jak zmontuję ami ponownie). Mam sporo grafik których tam nie widziałem, ale dostać się do nich w tej chwili nie będzie łatwo...
[#3] Re: Artcity - baza scenowych grafik
Ja systematycznie uzupełniam. Szkoda tylko, że wkład poszczególnych userów zalogowanych na portalu nie jest jakoś uwidaczniany (np. na pouet.net zbiera się glopsy).
[#4] Re: Artcity - baza scenowych grafik
No ja ostatnio swoje pracki zaczalem wpychac... Nawet ktos je ogladal :)
[#5] Re: Artcity - baza scenowych grafik

@mailman, post #3

Szkoda tylko, że wkład poszczególnych userów zalogowanych na portalu nie jest jakoś uwidaczniany (np. na pouet.net zbiera się glopsy).


Są statystyki "submitterów":
http://artcity.bitfellas.org/index.php?a=stats&type=top_submitters

Ostatnia edycja: 18.02.11 16:32:23
[#6] Re: Artcity - baza scenowych grafik

@slayer, post #5

O, jak miło. Nawet nie wiedziałem. Dzięki.
[#7] Re: Artcity - baza scenowych grafik
Nonono... widzę, że ludzie naprawdę uaktualniają bazę. Ja kiedyś wrzuciłem tam 3 rendery brata już z "nowej ery" (po porzuceniu pixlowania). No ale jak teraz tam zaglądnąłem to wpadłem w szok. Tam jest wszystko co do tej pory zrobił. Łącznie z niepublicznymi rzeczami, które kiedyś dla kogoś tam robił. Normalnie wszystkie starocie z czasów pierwszych kroków w pixlowaniu. Rety... w internecie naprawdę nic nie ginie. :)

Mam tylko małe pytanie. Czy obrazki można jakoś ściągać? Na szczęście pixlowane obrazki w małych rozdzielczościach nie są tam w żaden sposób skalowane, wygładzane. Można spokojnie zrobić zrzut ekranu, wyciąć, nagrać w czymś bezstratnym (PNG) i ma się to samo co zrobił autor. Ale jednak przydałaby się funkcja którą można te obrazki zapisać bez tych wszystkich operacji. Jest tam coś takiego? Nie zauważyłem.
[#8] Re: Artcity - baza scenowych grafik

@MDW, post #7

Mam tylko małe pytanie. Czy obrazki można jakoś ściągać? Na szczęście pixlowane obrazki w małych rozdzielczościach nie są tam w żaden sposób skalowane, wygładzane. Można spokojnie zrobić zrzut ekranu, wyciąć, nagrać w czymś bezstratnym (PNG) i ma się to samo co zrobił autor. Ale jednak przydałaby się funkcja którą można te obrazki zapisać bez tych wszystkich operacji. Jest tam coś takiego? Nie zauważyłem.

Zrzut ekranu? Przecież wystarczy kliknąć PPM i zapisać obrazek na dysku. A jeżeli ktoś wrzucił JPG, to nawet zrzut ekranu nie pomoże bo jakość już się pogorszyła.
[#9] Re: Artcity - baza scenowych grafik

@mailman, post #8

Rety, faktycznie. Na FireFox faktycznie tak jest. Ja akurat patrzyłem na OWB i tak nie było takiej możliwości tak jakby to był jakiś dziwny twór w stylu piekielnego Flasha. :) No ale jeszcze raz sprawdzę, bo dziwne, że tak jest w MOSowym OWB.
[#10] Re: Artcity - baza scenowych grafik

@MDW, post #9

U mnie się w ogóle coś dziwnego dzieje pod OWB z tymi obrazkami - pojawiają się na chwilę i od razu znikają. Ale wyłączyłem JavaScript i jest wszystko OK, łącznie ze ściąganiem.
[#11] Re: Artcity - baza scenowych grafik

@G. Kraszewski, post #10

Sprawdziłem jeszcze raz jak to jest u mnie. Masz rację, że jak się wyłączy JavaScript w OWB to normalnie można zapisywać obrazki używając opcji z menu kontekstowego. Nie mam wtedy przycisków pod obrazkami do skalowania ich (plus i minus). Ale to nie problem, bo każdej chwili mogę włączyć JavaScript, zrobić reload strony i już jest wszystko ok. Tylko oczywiście nie mogę wtedy zapisywać obrazków.

Znikania obrazków u siebie nie zarejestrowałem zupełnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem