Komentowana treść: Nowa skóra
[#1] Re: Nowa skóra
Całkiem ładna. Szkoda tylko, że przy węższych oknach belka tytułowa trochę się "rozwala", no ale to niestety trzeba się z tym liczyć wrzucając na nią "bajery".
[#2] Re: Nowa skóra

@recedent, post #1

Kolorystyka paskudna, ja wiem ze nazwa mowi sama za siebie ale bije jakos szaroscia.
[#3] Re: Nowa skóra
Boszzzz wszystko na kakaowo a ja jestem na diecie:)
[#4] Re: Nowa skóra
Witajcie, jestem nowy w świecie MOSa i jestem ciekawy jaki program/programy zostały użyte do stworzenia górnej belki na screenie z artykułu. Dziękuję za odpowiedź i nie śmiejcie się bardzo głośno z mojej niewiedzy ;)
[#5] Re: Nowa skóra

@g00pher, post #4

Ja kojarzę tylko moduły Netlamps, Volume, Debug, Eject, CPUGauge, MemoryGauge i Uptime.
[#6] Re: Nowa skóra

@g00pher, post #4

Większość tych rzeczy na belce jest od razu w MorphOS-ie. Do tego zapewne CPU Gauge i MemoryGauge. Nie wiem czym jest zrobiony ten "toolbarek" na środku. No i warto zauważyć, że gość nawpychał tam trochę na siłę, bo niektóre informacje ma zdublowane...

Ostatnia edycja: 20.02.11 21:39:12
[#7] Re: Nowa skóra

@G. Kraszewski, post #6

O czepiasz sie szczegolow. Pouczyl sie po Twoim tutorialu i cwiczy :)
[#8] Re: Nowa skóra

@recedent, post #5

Myślę, że koledze chodzi bardziej o te moduły po lewej stronie: nazwa systemu z ikonką, pamięć i te okonki na środku. Sam jestem ciekawy co to za moduły.
[#9] Re: Nowa skóra

@AS, post #8

Napewno jest tam Statline
[#10] Re: Nowa skóra

@AS, post #8

Ciekawy jestem skąd i jak te moduły po lewej stronie i po części po prawej (ikonka głośnika) i jeszcze ciekawi mnie czcionka bo jest prosta i czytelna.
[#11] Re: Nowa skóra

@g00pher, post #10

Głośnik to standardowy moduł "Volume".
[#12] Re: Nowa skóra
Skórka - całkiem ładna - ale i tak wole wszystko na czarno OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem