Komentowana treść: Retro Gamer 87
[#1] Re: Retro Gamer 87
Świetna wiadomość ! Obowiązkowa lektura dla fana amigowego retro ! OK
[#2] Re: Retro Gamer 87
Nie wiem czy wszyscy wiedzą więc wspomnę, że "Speedball 2" dla iOS robi... Vivid Games z Bydgoszczy w których żyłach płynie sporo amigowej krwi. :) Trzymam kciuki za ukończenie portu i życzę TOP10 (a przynajmniej TOP100) w AppStore.
[#3] Re: Retro Gamer 87

@MDW, post #2

Dziekuje i rowniez trzyma kciuki jeden z amigowcow z Vividu :)
[#4] Re: Retro Gamer 87

@Masta Krishna, post #3

To ja trzymam kciuki aby amigową grę scracowała jakaś amigowska grupa hihi...
[#5] Re: Retro Gamer 87
już kupione. Niestety dopiero jutro będzie trochę czasu na czytanie.
[#6] Re: Retro Gamer 87
gdzie jest Lotus ? jest historia outrun. Chyba ze coś przeoczyłem.
[#7] Re: Retro Gamer 87

@sand, post #6

Jak to nie ma? Od strony 60 do 65. Na pewno kupiłeś ten numer?
[#8] Re: Retro Gamer 87

@Deftronic/..., post #7

numer 86 wersja papierowa różni się od ipadowej ? na 60 mam outrun na 62 o konsoli fujitsu fm.
[#9] Re: Retro Gamer 87

@sand, post #8

Numer 87. Cholera, to nie numer lutowy (przecież luty się kończy, zasugerowałem się datą pojawienie następnego numeru w marcu) tylko marcowy... Wprowadziłem w błąd. Proszę o poprawienie newsa i przepraszam wszystkich którzy, przeze mnie dokonali złego zakupu. Moja wina. :(

Na przyszłość będę podawał po prostu numer pisma.

Ostatnia edycja: 27.02.11 15:01:26
[#10] Re: Retro Gamer 87

@Deftronic/..., post #9

Poprawione.
[#11] Re: Retro Gamer 87

@mailman, post #10

Dzięki. OK Trochę narobiłem bigosu.
[#12] Re: Retro Gamer 87

@MDW, post #2

Jakby co Speedball na iOS jest już dostępny na AppStorze, więc zapraszam do pomagania w osiągnięciu TOP10 ;)
[#13] Re: Retro Gamer 87

@Deftronic/..., post #11

No już go mam, teraz się wszystko zgadza. :)
[#14] Re: Retro Gamer 87

@sand, post #13

witaj móglys mi zeskanować strony zwiazane z Shadow of the Beast:D ? Byłbym wdzięczny:D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem