Komentowana treść: VICE 2.3
[#1] Re: VICE 2.3
U mnie nie pracuje nic - illegal instruction
[#2] Re: VICE 2.3

@Pero, post #1

potwierdzam, na mosie kaput
[#3] Re: VICE 2.3
U mnie też bryndza. Może trza zgłosić to autorom ?
[#4] Re: VICE 2.3
A jesli moge zapytac, to jaka ostatnia wersja dziala pod mosem stabilnie ?
[#5] Re: VICE 2.3

@eastone, post #4

Poprzednia, czyli....2.2 :)
[#6] Re: VICE 2.3

@eastone, post #4

Pod czym ? Pod mostem ?
[#7] Re: VICE 2.3

@zdzislav, post #6

Tobie się chyba to wydaje zabawne - Andrzeju Dropsie, cacodemonie, czy kim tam jeszcze jesteś.

--
Moderator
[#8] Re: VICE 2.3

@mailman, post #7

Daruj sierocie... :D
[#9] Re: VICE 2.3

@eastone, post #4

zrodla sa te same i pewnie zmiany nie sa testowane na mosie wiec sie co wersje wysypuje :)
[#10] Re: VICE 2.3
Kiedyś miałem Commodore kaseciaka, a potem zmieniłem na stacje dyskietek tych 5`25 ;P. Można powiedzieć iż szalu nie było (mało mnie wciągały gry - raczej programy muzyczne i takie tam). Tak sobie myślę, że chyba nadszedł czas aby powrócić do tego żeby pograć sobie w gry :) - trzeba nadrobić to czego nie robiłem mając ten sprzęt. Wiem można sobie kupić na Alledrogo, ale ja bym chciał tak z sentymentu zobaczyć jeszcze raz te kochane piksele i kwadraciki w działaniu :)
[#11] Re: VICE 2.3

@(V)(I)mothe(P), post #10

Mimo wszystko polecam prawdziwą maszynę, ma się większy szacunek do załadowanych programów i gier :}.
A Vice developersko :).
[#12] Re: VICE 2.3

@BagoZonde, post #11

Poniekąd prawda, ale już nie ma miejsca na nowe zabawki :(
[#13] Re: VICE 2.3
Na Mosie mi nie dziala Zobacze jeszcze na Arosie.
[#14] Re: VICE 2.3

@BagoZonde, post #11

Szacunek spadał wraz z wprowadzeniem Actiona Replay'a a teraz gdy jest 1541Ultimate i zapowiedziany Chameleon będzie on jeszcze niższy ;)

Tą wersję Vice testowałem tylko na Win32 i chyba działa... mam nadzieję że na AOS 4.1 wyjdzie działająca.
[#15] Re: VICE 2.3

@alekc, post #14

To prawda z tym szacunkiem. Ten Chameleon to emulator komodorka w FPGA. Zresztą z 1541U jest podobnie, wystarczyło makroceli żeby zaemulować 1541 na poziomie CPU i układów specjalizowanych a do tego jeszcze REU i tona kartridży. Zaciera się różnica między VICE a czymś takim.

BTW. Na Ubuntu 10.10 x64 ładnie się skompilowało i hula aż miło :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem