Komentowana treść: OWB 1.12 dla MorphOS-a
[#1] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a
Bardzo dobra wiadomość OK
[#2] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a
Jesli chodzi o predkosc to faktycznie sprawia wrazenie sporo szybszej OK
[#3] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a
najwazniejsza zmiana jest zapisywanie hasel i loginow w polach fajnie rozwiazany schowek gdzie od razu lądują dane w utf i kodowaniu systemowym

Ostatnia edycja: 05.03.11 22:16:49
[#4] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a
najs:)
[#5] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a
Zastanawia mnie tylko co się podziało z wersją "nosvg"?
[#6] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a

@recedent, post #5

fab napisal, ze jeszcze nie skompilowal :)
[#7] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a

@rzookol, post #6

Byłem szybszy i zaktualizowałem newsa.
[#8] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a
Zaraz wrzucę na MorphOS Files, to będzie można ściągać z nieco większą prędkością klikając w "local mirror".
[#9] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a
No działa. Tak na pierwszy rzut oka trudno wyczuć różnicę w prędkości (Peg2/G4). Ech... strach pomyśleć co by było gdyby to OWB się nie pojawiło i nie było z tak rozwijane.
[#10] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a
Fab roxx... :ok:

Panowie a daloby się namówić Faba, zeby dac w jednej lini przyciski i pole URL: Co o tym myślicie

Powod jest taki ze na monitorach 1440x... i wiekszych odstep od przyciskow do kompasu jest naprawde nieuzywalna...

[#11] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a

@G. Kraszewski, post #8

Najwazniejszym ficzerem jest chyba private browsing dla Krashana ;) Ja jak najbardziej dziekuje za nowa wersje i czekam na wiadomo co... oraz na blokade kompresji obrazow na mobilnych polaczeniach
[#12] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a
Fab rządzi!! OK
[#13] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a

@pampers, post #11

private browsing dla Krashana

A czemu akurat dla mnie?
[#14] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a

@G. Kraszewski, post #13

Zawsze mówiłeś że nie zapisujesz haseł, historii, ciasteczek no to jak znalazł. Żona też się nie dowie o wizytach na redtube
[#15] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a
Zawsze, gdy tylko widzę newsa o nowej wersji OWB, na mojej twarzy pojawia się uśmiech.;) Fab, dzieki!:)
[#16] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a
Jeszcze żeby się Fabowi chciało poprawić tego buga z polskimi ogonkami w stringu szybkiego wyszukiwania w Googlu...
[#17] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a

@recedent, post #16

Wersja nosvg dostępna.
[#18] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a
Jaki jest najlepszy sposób aby zaktualizować program ale zostać przy starych ustawieniach? Czyli żeby zostały wszystkie "szybkie odnośniki", ustawienia mui dla owb itd?

Pozdrawiam
[#19] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a

@luk, post #18

Przegrać stary katalog conf i bookmarks.

Na G3 widać różnicę w szybkości, na plus oczywiście, gołym okiem. :) Dzięki autorowi za systematyczny rozwój świetnego programu!
[#20] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a
Good work. Thx Fab.
[#21] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a

@recedent, post #16

Jaki błąd? Wpisałem np. "wąskotorówka" i działa...
[#22] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a

@G. Kraszewski, post #21

Może i wąskotorówka działa, ale sprawdź tutaj. Ty tak nie masz?
[#23] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a

@recedent, post #22

Dziwne, u mnie działa poprawnie... Może masz źle ustawione kodowanie w prefsach OWB?
[#24] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a

@recedent, post #22

Nie mam. Wszystkie polskie litery są prawidłowo przeniesione do okna wyszukiwanej frazy na stronie i Google znajduje co trzeba.
[#25] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a

@Marek Szyprowski, post #23

Czyli co, Preferencje/Czcionki/Enkodowanie tekstu? Mam tam ustawione ISO-8859-2. Zmieniałem też testowo na UTF-8 i nic to nie daje.
[#26] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a

@recedent, post #22

U mnie też jest dobrze.
[#27] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a

@recedent, post #22

Można wiedzieć co to za skórka z tego screena? Bo chyba ją przegapiłem a wygląda bardzo fajnie
[#28] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a

@luk, post #27

To skórka "Zawijas", ale jeszcze jej nie skończyłem :P Póki co mam parę ważniejszych spraw na głowie. Jak chcesz, mogę Ci przesłać betę :)
[#29] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a
Fab roxxx
[#30] Re: OWB 1.12 dla MorphOS-a
Szybko, szybciej, najszybciej OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem