Komentowana treść: Windowfinder i lost.fm
[#1] Re: Windowfinder i lost.fm
Brawo ten Pan!... ten drugi tez:)
[#2] Re: Windowfinder i lost.fm
go Widelec, go:)
[#3] Re: Windowfinder i lost.fm

@fazior, post #2

hmm no to jak nic czekamy na OO ;)
[#4] Re: Windowfinder i lost.fm

@Drako^lM, post #3

No albo innego offica (płatnego), no i ja czekam na BlitzBasica 2D/3D dla PPC i Morphos-a. Gratulację dla obu panów.
[#5] Re: Windowfinder i lost.fm
U mnie Windowfinder działa nie za bardzo:
1. na belce pokazuje nie za ciekawą ikonkę, która nie pasuje do belki (wystaje na dole poza belkę);
2. po wybraniu otwartego okna z listy co prawda wyciąga je na wierzch, ale przesuwa do środka ekranu - np. po naciśnięciu na PolyNet przesuwa się z dołu na środek.
[#6] Re: Windowfinder i lost.fm
Windowfinder - psuje efekt górnej belki - taki nadwymiarowy.

[#7] Re: Windowfinder i lost.fm

@(V)(I)mothe(P), post #6

a u mnie Windowfinder ma normalna ikonkę (mieszczącą się w belce)tylko że jakaś taka brzydka ona jest, no i jeszcze jak są jakieś okienka otwarte to jest oki ale jak Windowfinder nie ma nic do pokazania to się wiesza
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem