Komentowana treść: Silesian Amiga Classic Party 10
[#1] Re: Silesian Amiga Classic Party 10
Cześć
Na pewno będę !
Zakupiłem nowy sprzęt który wymaga testów a na SACP są sami fachowcy którzy potrafią wszystko OK
[#2] Re: Silesian Amiga Classic Party 10
Ja niestety znów opuszczę :( :(
[#3] Re: Silesian Amiga Classic Party 10
Joch je ze rudy ślonski. łody mje to koncek yno, może pylna śe łobejrzeć jak teroz fajrujom amogofcy :) pjeron wjy, jak mje moja frał na taki fajer puści. pjerońsko baba fest mje łostatńo czimje:)
[#4] Re: Silesian Amiga Classic Party 10

@michalmarek77, post #3

acha i wszystko w temacie, może zaczniesz pisać po polsku ?
[#5] Re: Silesian Amiga Classic Party 10

@biax, post #4

Z tego co czytałem na PPA, pisał po polsku cały czas, a dopiyro tera zaczył po ślońsku, wiync niy wiym ło co ci łazi...
[#6] Re: Silesian Amiga Classic Party 10

@biax, post #4

Ja ci przetłumaczę kolegę. :)

"Jestem z Rudy Śląskiej. Od mojego miejsca zamieszkania (do Siemianowic) to mały kawałek i może przyjadę zobaczyć czym dzisiaj "poniecają się" Amigowcy. Tylko nie wiem czy moja żona mnie puści na taką imprezę. Eh, ta żoneczka, ostatnio mnie bardzo kontroluje."

PS. To wolne tłumaczenie, ale znaczenie identyczne. :)

Ostatnia edycja: 20.03.11 04:24:42
[#7] Re: Silesian Amiga Classic Party 10

@biax, post #4

Goroli też zapraszomy, ale muszom wiedzieć że my po ślunsku czynsto godomy.
[#8] Re: Silesian Amiga Classic Party 10

@madman15, post #7

jo tyż byda z kumplem , cza by coś ekstra zorganizować by uczcić ta dziesionto edycja ;)
[#9] Re: Silesian Amiga Classic Party 10

@vegeta, post #8

no Vegeta mosz recht, bydymy na SACP na zicher ale jo zaś na sępa bez ami.
[#10] Re: Silesian Amiga Classic Party 10
Mam nadzieje ze wszystko zlozy sie tak ze bede na jubileuszowym spotkaniu.
Byc moze z czyms extra do pokazania tym razem.
Dobrze by bylo aby organizatorzy tym razem sprobowali zapewnic dostep do Internetu :)

Ostatnia edycja: 20.03.11 17:04:52
[#11] Re: Silesian Amiga Classic Party 10

@pekdar, post #10

Ee, to ta Ami na ostatnim zlocie nie była "czymś ekstra"? :)
[#12] Re: Silesian Amiga Classic Party 10

@madman15, post #11

hmmm... a Twoim zdaniem była?
Od tamtego czasu zaszło trochę zmian ;)


Ostatnia edycja: 20.03.11 22:38:03
[#13] Re: Silesian Amiga Classic Party 10

@pekdar, post #10

Tym razem chyba Sam zostawię w domu a wezmę Cd32 i A1200 , ,może jakiś turniej w Sensible?

ps. jeśli będzie potrzeba to mogę wziąść laptopa z przenośnym internetem i zostawić go w aucie i skorzystamy z niego w jakiejś krytycznej sytuacji jeśli będzie internet potrzebny??
[#14] Re: Silesian Amiga Classic Party 10

@pekdar, post #10

Z tym internetem będziemy załatwiać z panią Dyrektor, oby się udało. Ja przyjadę chyba z moją A500+ razem z peryferiami. Ta moja A1200 Tower, którą miałem na ostatniej imprezie nie lubi mnie ostatnio :/ .
[#15] Re: Silesian Amiga Classic Party 10
Mam zamiar przygotować niespodziankę z okazji jubileuszu SACP, i z jeszcze jednej okazji, ale wszystkiego dowiecie się na miejscu :)

Ostatnia edycja: 27.03.11 04:06:13
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem