Komentowana treść: X500 Plus - nadchodzi nowa obudowa
[#1] Re: X500 Plus - nadchodzi nowa obudowa
No nie wierzę, wkońcu ktoś wpadł na świetny pomysł.
Oby tylko klawiatura była amigowa!
[#2] Re: X500 Plus - nadchodzi nowa obudowa
Ale w tej black mogli już dać czarne śrubki...
[#3] Re: X500 Plus - nadchodzi nowa obudowa

@11MASTEr, post #2

a gdzie widzisz te śrubki?
[#4] Re: X500 Plus - nadchodzi nowa obudowa
Przez chwilę pomyślałem że to 1 kwietnia ;)
Naprawdę super wiadomość i już działa moja wyobraznia ,ciekawe jak będzie to cudo wyglądać i czy będzie przypominało A500.Moją Sam jeszcze bardziej będę mógł utożsamiać z Amigą .
Naszła mnie taka refleksja jakiś rok temu Trevor mówił że tańszą wersją Amigi x1000 będzie Sam460, a teraz ta nazwa obudowy x500plus jakoś dziwnie kojarzą mi się z tamtą wypowiedzią , może to tylko zbieg okoliczności a może jakaś celowa zagrywka o której jeszcze nie wiemy
[#5] Re: X500 Plus - nadchodzi nowa obudowa
To bardzo dobra wiadomość, że nowa obudowa będzie obsługiwać systemy AmigaOS, Linux oraz Windows!
[#6] Re: X500 Plus - nadchodzi nowa obudowa

@tomek, post #3

Pisałem na temat obudowy black do minimiga.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem