Komentowana treść: Diamond Player 1.5
[#1] Re: Diamond Player 1.5
Górą nasi! Tak trzymać i moje gratulacje.
[#2] Re: Diamond Player 1.5

@G. Kraszewski, post #1

Świetna wiadomość OK
[#3] Re: Diamond Player 1.5
Gratuluje rozmiaru pchelka 126 kb :) juz nie trzeba 1 GB RAMu aby modul odtworzyc z A500 ;P
[#4] Re: Diamond Player 1.5
gratulacje, gui wyglada spoko
[#5] Re: Diamond Player 1.5
@All

Dziękuję :) Mojego playera używam cały czas ;)

Dobrych wieści nigdy za dużo ;) Właśnie finalizuję pracę nad edytorem ikon dla AmigaOS4.x w ramach bounty. Będzie to już końcowa wersja zawierająca rzeczy, których brakowało tj. reszty narzędzi malarskich. Ponadto program otwiera się teraz na własnym ekranie i otwiera kilka okienek. Jest to bardzo prosty program malarski z możliwością zapisu do formatu amigowych ikonek. Ostatniej wersji nadałem nazwę "Icon Editor NG" (next-generation).

Wyszedł naprawdę porządny zamiennik starego edytora, który jest przepisany jeszcze z AOS3.5. Bounty zakładało właśnie stworzenie takiego zamiennika.

Zrzut ekranu

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem