Komentowana treść: DKiG już w ten weekend
[#1] Re: DKiG już w ten weekend
Szkoda ,że w ten sam weekend odbywają się dwie fajne imprezy i to niedaleko siebie , mało już nas zostało na tym świecie, a teraz być może ludzie będą mieli dylemat na którą imprezkę się wybrać. Mam gorącą nadzieję że jednak wybiorą Siemianowice :) Ale również życzę wspaniałej atmosfery i dobrej zabawy.
[#2] Re: DKiG już w ten weekend
Jak zwykle podano adres bez nazwy miasta. :P
[#3] Re: DKiG już w ten weekend

@Mario, post #2

Na ale trochę wcześniej napisane jest, że miejscem gdzie to się stanie będzie Kraków. No więc chyba nie ma co podejrzewać, że z przekory dokładny adres miejsca będzie znajdował się gdzieś w Kołobrzegu ;)
[#4] Re: DKiG już w ten weekend

@vegeta, post #1

Jest blisko, więc można obskoczyć obie :)
[#5] Re: DKiG już w ten weekend

@Mario, post #2

To jest trollowanie, za które mogę dać bana. Na razie jednak ostrzeżenie.

--
Moderator
[#6] Re: DKiG już w ten weekend
Wybiera się ktoś jutro na tą imprezę ?
[#7] Re: DKiG już w ten weekend
Ja właśnie dzisiaj odwiedziłem imprezę wraz z dzieciakami, więc tak krótko dla tych którzy wybierają się w niedzielę, co można tam zobaczyć ... a zarazem dla tych co nie mogą się tam pojawić.
Po zapłaceniu i wgramoleniu się na pierwsze piętro nastąpiło zderzenie z "Pongiem" i jego piękną 1 bitową grafiką ;), gdzie co rusz ktoś próbował swoich sił kręcąc pokrętłami do oporu. Tuż obok leżał (ale offline) jak że piękny relikt i osiągnięcie polskiej myśli elektronicznej, a zarazem kalka zachodniej myśli technicznej w polskim wydaniu czyli "Elwro 800 Junior". Dalej chodząc po pierwszym piętrze można było się natknąć na różnej maści Spektrusie, Komodorki, Atarynki, stare Apple, jakiś Amstrad i kilka innych kompów typu Texas Instruments, czy też bardzo stare "Laptopy", poza tym również konsole 8, 16, 32 bitowe takie jak SNES, Plastation itp, powiem tak że całkiem duża różnorodność. Część z nich była wystawiono do oglądnięcia w trybie bez prądowym, a reszta działała czym przyciągała co to kolejnych ciekawych wrażeń zwiedzających, jak i również dzieciaki z rumieńcami na twarzy. Oczywiście nie zabrakło klasycznych Amig. Takich jak A2000, A1200, A600, CDTV, CD32, A1200 w obudowie ELBOXu ... tak że można uznać że ładna reprezentacja :) Poza tym na tym samym piętrze odbywał się turniej Mortal Kombat 2 (na PC), co szczególnie przypadło do gustu mojej córce :) Jeszcze było stanowisko z ciekłym azotem gdzie chłodzone podkręcone scalaki Wintelowski sprawdzane Winmarkami ....
Na piętrze wyżej znajdowało się kilka pecetów na których odpalony był Duke Nukem 3D, Wormsy, Dyna Blaster, Warcraft ... i ogólnie retro tytuły. Jednak nie zauważyłem tam tłumów czego nie można powiedzieć jednak o piętrze niżej, gdzie wyraźnie znajdowało się centrum zainteresowania ...

To by było na tyle. W sumie jestem zadowolony z tego że coś takiego zorganizowano w Krakowie, gdzie retro rulezowało :)

Ostatnia edycja: 16.04.11 18:25:50
[#8] Re: DKiG już w ten weekend

@Rafael/ARMO, post #7

Odwiedziłem dzisiaj dkig , jestem zadowolony, chociaż były pewne niedociągniecia - brak wolnych krzeseł do gry przy klasykach, brakło też ludzi którzy na bieżąco odpalaliby sprzęt, przy Amigach osobiście nie miałem problemów, ale gdy usiadłem przed jakaś konsola, to musiałem szukać po sali właściciela sprzętu, żeby mi coś na niej włączył.

Ale ogólnie cieszę się , bo można było porozmawiać z kimś o swoich hobby.

Pozdrawiam
[#9] Re: DKiG już w ten weekend

@inco, post #8

Dzięki , byłem na imprezie w sobotę , moja poczta tomasz130@op.pl.
Chętnie wymienię się poglądami , odnośnie Amigi , mam sporo softu , 10GB .
[#10] Re: DKiG już w ten weekend

@vegeta, post #1

No a ja wybralem jedna z imprez ktore prawdopodnie masz na mysli - Magnificon ;) Ale nie to, zebym AmiWawe olal, obiecalem juz dawno temu komus. Szkoda, ze te imprezy wszystkie zwykle ze soba koliduja.
[#11] Re: DKiG już w ten weekend

@Rafael/ARMO, post #7

kilka fotek z imprezy wraz z relacją:
LINK

Galeria

Ostatnia edycja: 18.04.11 00:10:07
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem