Komentowana treść: Kirk 1.0
[#1] Re: Kirk 1.0
Bardzo dobra wiadomość. NapiProjekt jest naprawde użyteczny i ułatwiający życie.
Super sprawa. Wreszcie dostępna i na tej platformie.
[#2] Re: Kirk 1.0
Gratulacje Widelcu :)
[#3] Re: Kirk 1.0
Kirk? Ten kumpel Spocka? :)
[#4] Re: Kirk 1.0
Gratulacje i oby tak dalej. OK

Ostatnia edycja: 21.04.11 21:56:23
[#5] Re: Kirk 1.0
No dobra robota ;)
[#6] Re: Kirk 1.0
Super wiadomość! Bardzo mi tego programu pod MorphOSem brakowało. Podziękowania dla autora, myślę że powinno się wspierać takie projekty jakąś chociaż symboliczną sumką. Zawsze to jakaś dodatkowa motywacja do rozwijania programu.
[#7] Re: Kirk 1.0
Po podpięciu pod menu kontekstowe Ambienta działa wypaśnie.
[#8] Re: Kirk 1.0
Się nam Sztućczyk rozkręcił, dzięki OK
[#9] Re: Kirk 1.0
Brawo Widelec! Rozkręcasz się, zacznij pisać pamiętnik, żeby Twoi biografowie mieli materiał.
[#10] Re: Kirk 1.0
Super! Przyznam się, że kiedyś korzystałem z Napiprojekt, a potem jakoś przestałem. Prawdę mówiąc (nie wiem właściwie dlaczego) myślałem, że projekt upadł. Teraz znów zacznę z tego korzystać. :)
[#11] Re: Kirk 1.0
Brawo Widelcze ! Oby tak dalej! OK
[#12] Re: Kirk 1.0
Bardzo pozytywnie jestem zaskoczony, dzięki Widelec za nowy soft.
[#13] Re: Kirk 1.0

@MDW, post #10

Bo to był najczęściej śmietnik straszny, beznadziejne napisy były, a teraz to "pożyczają" z tych najlepszych serwisów.
[#14] Re: Kirk 1.0
Aż strach pomyśleć co będzie McCoy pobierać ;)
[#15] Re: Kirk 1.0

@SirLEO, post #13

Masz rację. Faktycznie jak używałem Napiprojekt to często ściągnięte/dopasowane napisy były delikatnie mówiąc średniej jakości. Bywało, że szukałem na innych portalach i znajdowałem lepsze.
[#16] Re: Kirk 1.0

@Sventevith, post #7

Też podpiąłem i śmiga :)
[#17] Re: Kirk 1.0

@kjb, post #16

Święta minęły, już u siebie więc i ja mogłem sobie programik przetestować - świetna rzecz, dziękuję autorowi raz jeszcze, dobra robota!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem