Komentowana treść: Turniej programistów
[#1] Re: Turniej programistów
No no... Efika wypasik. I kuferek stylowy
[#2] Re: Turniej programistów
To moze ja swojego IknoBara zglosze? Sprobuje dopisac to czego brakuje w programie pod OS4 i zobaczymy :)
Oczywiscie wersja pod OS4 tez byla planaowana ale miala powstac w terminie pozniejszym.
[#3] Re: Turniej programistów
...który musi działać na systemie MorphOS oraz AmigaOS 4.x

Co za zaskakująca integracja. Jednak można. :) Zobaczymy jaki będzie odzew ze strony prawdziwych programistów. Liczę na coś fajnego i mam nadzieję, że wygra najlepszy.
[#4] Re: Turniej programistów

@MDW, post #3

i summa summarum wyjdzie z tej integracji program na AOS3. Pisanie na dwa w gruncie rzeczy coraz bardziej rozne systemy jest uciazliwe, wiec najlepiej napisac na jeden, czyli AOS3
[#5] Re: Turniej programistów

@1989, post #4

A to prawda, bardzo słuszna uwaga. Żeby być uniwersalnym trzeba zniżyć się do poziomu AmigaOS3. :( Krashan zwrócił na to uwagę na MorphZone.
[#6] Re: Turniej programistów
Nagroda jest interesującą promocją systemu MorphOS. 5 tygodni na przygotowanie projektu, to dosyć dużo, ja mógłbym po Świętach w weekendy nad czymś popracować, przy czym nie mógłbym przetestować tego na systemie MorphOS, potrzebowałbym kogoś do pomocy jeśli chodzi o kompilację dla MorphOSa.

Konkurs też jest wspaniałym porozumieniem użytkowników AmigaOS4.x i użytkowników MorphOSa. Bardzo dobry gest z obu stron, który zasługuje na pochwałę.

Zastanowię się jeszcze czy wziąć udział w konkursie, czasu w sumie trochę mam i pomysłów na projekt kilka, ale nie wiem czy tego czasu mi wystarczy.
[#7] Re: Turniej programistów

@MDW, post #5

Co ma też plusa:D, przynajmniej dla klasykowców.
[#8] Re: Turniej programistów

@Tomski, post #7

Masz rację, taki plus wychodzi przy okazji. :)
[#9] Re: Turniej programistów

@MDW, post #8

Plus, że dla AOS3 i plus za inicjatywę, jestem naprawdę pozytywnie zdumiony!
[#10] Re: Turniej programistów
Plus to by był gdyby... (wiecie co) a tak to fajnie, że jest taki konkurs.
[#11] Re: Turniej programistów

@Ender, post #10

Ender, nie obraz sie :), nie dosc, ze masz najbrzydszy avatar, to jeszcze najdluzsza notke z przegladarki www. A tak w ogole, to Wesolych Swiat :)

ps. ktos musial to w koncu powiedziec :)

Ostatnia edycja: 22.04.11 18:23:29
[#12] Re: Turniej programistów

@Tomski, post #7

To chyba taki plus jak to kiedyś Wałęsa mówił, że są plusy dodatnie i ujemne (dla mnie akurat plusem dodatnim wersja dla AmigaOS 3.x nie jest bo są nowsze rozwiązania ;)
[#13] Re: Turniej programistów

@1989, post #11

Co zrobić nie jestem fotogeniczny. O co chodzi z tą notką?

Ostatnia edycja: 22.04.11 19:12:50
[#14] Re: Turniej programistów

@Ender, post #13

Pewnie chodzi mu o to:

wysłany z ---.novacomp.pl Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; Trident/4.0; GTB6.6; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; Media Center PC 6.0; .NET4.0C)


Ale OT :)
[#15] Re: Turniej programistów

@waldiamiga, post #14

Zapytałbym się go na priva, ale nie ma adresu e-mail. (EOT)
[#16] Re: Turniej programistów
Szkoda, ze nie jest tylko dla mosa...
[#17] Re: Turniej programistów

@AmiChris, post #16

Gdyby się zastanowić to fajnie gdyby zrobili po prostu dwie kategorie - OS4 i MOS (może też OS3), każda z oddzielną nagrodą. Nie każdy może przetestować swój program na wszystkich systemach jednocześnie.
[#18] Re: Turniej programistów
Fajny pomysł na konkurs. Taki mały kroczek do integracji. Przy tym może i klasykowcy na tym skorzystają.

@1989
Czy naprawdę masz tylko tyle do powiedzenia? Zamiast czepiać się Endera napisz w końcu coś konstruktywnego i na temat.
[#19] Re: Turniej programistów

@frywolny_marian, post #18

Za konstrukcje turnieju odpowiadaja organizatorzy. My mozemy tutaj tylko krytykowac zasady, bo coz konstruktywnego mozemy wniesc pod tym newsem ?.

===
Jezeli to Endera zdjecie i poczul sie obrazony moimi slowami, to oficjalnie Endera przepraszam.
[#20] Re: Turniej programistów
Podoba mi się :D Nie mogę się doczekać już tego głosowania i tego, co będzie na tej liście :) Marzy mi się prosty, deweloperski edytorek z kolorowaniem składni i koniecznie w MUI. Wiem, że jest GoldEd (MorphED), ale one nie są w MUI i nie są proste.

Ostatnia edycja: 23.04.11 22:23:50
[#21] Re: Turniej programistów
hmm, może bardziej chodzi tu o jakiś fajny pomysł, niż skupianie się na mega-ficzerach jakiegoś interfejsu.
Patrząc z boku, to chyba lepiej, żeby jakiś Tibmerłólf czy Open Ofis (pomijaąc zawirowania wokół tegoż), w końcu powstał na ami-platformy, nawet na jakiejś wiejskiej biblioitece rżniętej z Linuxa ;)
PS. czas jakiś temu w jednym urzędzie u nas wykopano M$Ofisa na rzecz darmowego Open'a. Któż by pomyślał, czasem jakaś racjonalna decyzja się przydarza urzędnikom, święta jakieś, czy co? ;)

Jak widzę, 68k app'sy są dozwolone, tylko może szkoda robić kroczek w tył. Po co zatem te nowe ami-systemy? ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem