Komentowana treść: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci
[#31] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@Andrzej Drozd, post #30

To pewnie dlatego, że ten kolega to "zakamuflowana opcja niemiecka"

Wracając do tematu NEWSa ciekaw jestem kiedy pokażą coś czym NATAMI ma się wyróżniać spośród wiekowych klasyków bo narazie to poziom A500 1MB, przepraszam A500 256MB Chip 256MB Fast - tylko ciekawe czy SuperFrog na tym skorzysta.

PS. Andrzej mam nadzieję, że przynajmniej zadeklarujesz w spisie narodowość śląską. OK
[#32] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@pinior, post #31

Pokazali już kilka takich rzeczy, wystarczy uważniej czytać.
[#33] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@grg, post #32

Ja tam widzę tylko uruchamianie 20letnich gier z flopów ma maszynie z 512MB, ewentualnie Workbencha pokazanego chyba po to żeby było widać ilość pamięci na belce.
[#34] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@pinior, post #31

To pewnie dlatego, że ten kolega to "zakamuflowana opcja niemiecka"


Przepraszam za OT ale nie moglem sie oprzec! Pozdrawiam goraco zakamuflowana opcje niemiecka!

No, teraz moge dostac oficjalne ostrzezenie :)
[#35] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@pinior, post #33

Pauline przepagiłeś, czy miałeś w A500?
[#36] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@szuler, post #34

Dziękuję i vice versa.
[#37] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@grg, post #35

A który to amigowy soft tak tego potrzebuje i wykorzystuje? Czyżby SuperFrog rechotał teraz w 16 bitach?
[#38] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@pinior, post #37

Każdy korzystający z AHI papierowa torba
[#39] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@pinior, post #37

Prezentowana gra Banshee potrzebuje AGA. Jest trochę softu który nie odpali się na A500 256 MB ram, 256 MB Chip z ECS. :)
[#40] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@pinior, post #31

Andrzej mam nadzieję, że przynajmniej zadeklarujesz w spisie narodowość śląską.

Nie mogę, bo to byłoby nieuczciwe. Czuję się Ślązakiem, jestem całkowicie zintegrowany (a raczej wychowany), tutaj żyję odkąd otworzyłem oczy i mam tu rodzinę, rodowitych Hanysów. Mój tata, biegle władał niemieckim (nauczył się), teraz bez praktyki wiadomo że język zanika. Urodziłem się w Małopolsce, długi czas przebywałem w NRD. Gdy miałem 4 lata, rodzice przeprowadzili się na Śląsk. Tata jest z Drozdów, potomków Rataja (tego w sejmie II Rzeczypospolitej, Mama jest z Potockich, tej trochę niechlubnej szlachty).
Bedę walczył za Śląsk i jestem gotowy umrzeć za Śląsk, ale za Górny Śląsk, a nie Oberschlesien. Przepraszam, jestem Polakiem. :)
[#41] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@pinior, post #31

No, ale Ty to chyba rozumiesz. Mój Heimat to Górny Śląsk (mała, najwspanialsza ojczyzna) a Vaterland (duża ojczyzna) to Polska. Teoretycznie jestem Gorolem, ale Ślązakiem przedewszystkim i Polakiem. Takie życie :)
Górny Śląsk RULEZ! :)
[#42] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@Andrzej Drozd, post #41

Proszę zakończyć oftop. W Hyde Parku miejsca jest dosyć.
[#43] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@Andrzej Drozd, post #41

-----OT----
-----OT----
-----OT----

Dla ślązaków heimat jest jeden Śląsk. Ojczyzn już kilka - Niemcy, Czechy, Polska. Jak kto woli, i nikt z tym nie ma Problemu. Najważniejszy jest Heimat. :)

A zresztą Goethe już napisał "Patrioci są zgubą narodów" :)

End of OT
End of OT
End of OT
End of OT
[#44] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@michalmarek77, post #2

W zupełności się zgadzam OK
[#45] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@michalmarek77, post #2

Zupełnie się zgadzam OK
[#46] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@BULI, post #45

ETC
[#47] Re: Z Natami dzień po dniu: dzień trzeci

@michalmarek77, post #43

Kolegom za wkład w dyskusję na razie dziękujemy. Kolegę michalamarka77 zapraszamy za tydzień, kolegę BULIego - za 48 godzin.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem