Komentowana treść: MagicalInk 1.0 beta 2
[#1] Re: MagicalInk 1.0 beta 2
Czy u Was też po kilknięciu w "Obj" nic się nie dzieje (tzn. nie pojawia się żadne okienko z przyciskami, tylko toolbar po lewej zmniejsza się o połowę, razem z czcionką)?
[#2] Re: MagicalInk 1.0 beta 2

@recedent, post #1

http://zapodaj.net/7eb370375bda.png.html

U mnie tak wygląda okno "obj", z tym że od początku toolbar po lewej jest dziwnie obcięty...
[#3] Re: MagicalInk 1.0 beta 2

@kjb, post #2

Tresc komentarza na zdjeciu ;)

Ostatnia edycja: 01.05.11 20:09:01
[#4] Re: MagicalInk 1.0 beta 2

@eastone, post #3

Coś link ci nie wyszedł - za dużo http.
[#5] Re: MagicalInk 1.0 beta 2

@APC74, post #4

Dzięks, wkleiłem i nawet nie sprawdziłem :).
[#6] Re: MagicalInk 1.0 beta 2

@eastone, post #3

To by mogło oznaczać, że mam zbyt niską rozdziałkę ekranu :). Zaraz potestujemy.
[#7] Re: MagicalInk 1.0 beta 2
Coś dla mnie OK
[#8] Re: MagicalInk 1.0 beta 2

@recedent, post #6

Konkretnie problem wygląda tak, z tym że sporo szybciej (tu w zwolnionym tempie, bo ScreenRecorder zjadał zasoby w tle).
[#9] Re: MagicalInk 1.0 beta 2
Piszcie do autora z problemami:
carstensiegner@osnanet.de
[#10] Re: MagicalInk 1.0 beta 2

@eastone, post #9

Zamierzałem napisać (już kiedyś korespondowaliśmy), ale najpierw chciałem się upewnić po czyjej stronie tkwi błąd (i już sam nie wiem). Wygląda na to, że występuje tylko u mnie.
[#11] Re: MagicalInk 1.0 beta 2

@recedent, post #10

Moze to zabrzmi prozaicznie, ale sprobuj zmienic skorke systemowa na defaultowa.
[#12] Re: MagicalInk 1.0 beta 2

@eastone, post #11

ŻE COOOO?! Że moja skórka niby bruździii?!!!

No dobra, spróbuję
[#13] Re: MagicalInk 1.0 beta 2
Był kiedyś SteamDraw, który utknął jakieś parę lat temu. Oby MagicalInk nie poszedł w jego ślady.
[#14] Re: MagicalInk 1.0 beta 2

@R-Tea, post #13

To jednak dwa różne typy programów. MagicalInk z tego co wiem nie ma aspiracji, żeby stać się "normalnym" programem do grafiki wektorowej. Najlepiej widać to po plikach SVG, które nie są wczytywane, tylko importowane, po konwersji na PNG.

Jednak większe możliwości daje plugin SVG Edit do OWB.
[#15] Re: MagicalInk 1.0 beta 2

@eastone, post #11

Nic z tego, zmiana skórki nie skutkuje. Wysyłam raport do Carstena.
[#16] Re: MagicalInk 1.0 beta 2

@recedent, post #15

Zidentyfikowałem winowajcę - a konkretnie - moje ustawienia MUI. Obramowanie przycisku typu "lux" (z jobbo/buttons) za każdym razem wywołuje problem. Prostsze ramki działają bez problemu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem