Komentowana treść: Natami - dzień dziewiąty
[#1] Re: Natami - dzień dziewiąty
Dodadzą DMA? To by było coś.
[#2] Re: Natami - dzień dziewiąty

@APC74, post #1

Myśle że na pewno DMA będzie ...
[#3] Re: Natami - dzień dziewiąty
W końcu nadejdzie Dzień 94688127 kiedy zostanie ogłoszona cena Natami. I być może będzie tak, że niewielu zainteresuje się kolejnym Dniem...
[#4] Re: Natami - dzień dziewiąty

@PopoCop, post #3

Nigdy wcześniej nie przyjrzałem się dokładniej informacjom na stronie NatAmi, i muszę przyznać że troszkę szczęka mi opadła gdy bliżej się z tym projektem zapoznałem. Szczególnie polecam dział FAQ.

Ostatnia edycja: 07.05.11 23:37:41
[#5] Re: Natami - dzień dziewiąty

@PopoCop, post #3

za prawie 260tys lat jeśli ludzkość nie wyginie nikt nie będzie pamiętał pewnie o NatAmi, o ile o Amidze w ogóle

#1
bez dma ja całego tego komputera to nawet nie widzę :)

Ostatnia edycja: 08.05.11 01:29:32
[#6] Re: Natami - dzień dziewiąty

@PopoCop, post #3

@PopoCop
Projekt jest już na tyle zaawansowany, że raczej nie padnie sobie ot tak. Nie wykonuje go też jedna osoba a zespół, prawdopodobnie profesjonalistów.
Znając życie, sprzęt borykał się będzie z problemami natury technicznej, a cena będzie tak zabójcza, że kupi go ~5 osób, po czym trafi na cmentarzysko, gdzie leży już więcej takich postamigowych sprzętów
[#7] Re: Natami - dzień dziewiąty

@Geekboy68k, post #6

Gdzie jest ten cmentarz? Pojadę, powykopuję, i zabiorę to co uznam za fajne. ;)
[#8] Re: Natami - dzień dziewiąty

@tszczurek, post #7

Dla Walkera też chętnie zabawiłbym się w hienę cmentarną. ;)
[#9] Re: Natami - dzień dziewiąty

@tszczurek, post #7

[#10] Re: Natami - dzień dziewiąty

@APC74, post #1

Bez DMA nie ma Amigi! Bez DMA to będzie tylko NAT a nie NATAMI.
[#11] Re: Natami - dzień dziewiąty

@Pinto, post #10

NatAmi to rozwinięcie oryginalnej architektury Amigi. Stąd oczywiste jest, że NatAmi posiada amigowe DMA, z tym, że jest ono znacznie ulepszone - np. DMA w NatAmi zapewnia jakieś 100 razy więcej przepustowości niż wymaga przykładowo karta sieciowa 100Mbit.

Więcej o DMA w NatAmi tutaj:

http://www.natami.net/knowledge.php?b=3¬e=1756&z=Ukk2-F

http://www.natami.net/knowledge.php?b=2¬e=23558&z=nEGJAA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem