Komentowana treść: Retro Games na targach w Szczecinie
[#1] Re: Retro Games na targach w Szczecinie
Impreza jak impreza, ale dłoń Tomasza Tomaszka oraz Dariusza Żołny to z chęcią bym uścisnął :). Szkoda tylko, że do pokonania jest ponad 670 km (wyjdzie na to, że uścisnę rękę komuś innemu ;)).

[KRYPTOREKLAMA MODE ON]

Ludziska, wybierać się na AmiParty do Chełma!

[KRYPTOREKLAMA MODE OFF]

Ostatnia edycja: 17.05.11 08:40:55
[#2] Re: Retro Games na targach w Szczecinie

@MarX, post #1

Szczecin dla mnie też daleko ale miło, że z pokazem nowych gier pamięta się o starych dobrych grach/komputerach.

Ja się przymierzam na party do Chełma, ale za wcześnie abym był pewny na 100%. Być może uda się mi przywieźć najnowszą wersję Piekarnika - jako ciekawostkę.
[#3] Re: Retro Games na targach w Szczecinie
Kuźwa... mieszkam o rzut kamieniem, a mnie w domu nie ma... :(
[#4] Re: Retro Games na targach w Szczecinie

@Dopuser, post #3

chetnie bym z T.Tomaszkiem pogadal jak ciezko pracowali ale z sukcesem nad DOMANEM pewnie Chmielarz tez bedzie TeenAgent
[#5] Re: Retro Games na targach w Szczecinie

@HOŁDYS, post #4

Chmielarz to raczej "Książę i Tchórz" , "Gorky 17", "Painkiller" /ostatnie 3 zajebiste gry na PC/
Choć obecnie to już pure madness - PCF, EPIC i megaboski "Bulletstorm"

Choć trza przyznać, że Teenagent coś w sobie miał............
[#6] Re: Retro Games na targach w Szczecinie
Dariusz Żołna? No ładnie... Bogowie zstąpili z Olimpu. Nie wiem czy miałbym śmiałość się do Niego odezwać. Kiedyś do takich ludzi się modliłem (przed kupnem Amigi, czyli w latach 1990-1994). :)
[#7] Re: Retro Games na targach w Szczecinie
No nareszcie coś jest blisko i już bliżej być nie może! ;) Zwłaszcza że budynek MTS'u z okna widzę ;)
[#8] Re: Retro Games na targach w Szczecinie

@RadziN, post #7

No cóż, ktoś ma blisko, a ktoś daleko...
[#9] Re: Retro Games na targach w Szczecinie

@RadziN, post #7

To weź aparat i chociaż parę fotek strzel, żebyśmy mogli zobaczyć, co nas ominęło. :(
[#10] Re: Retro Games na targach w Szczecinie
LOL. a ja z Tomaszem Tomaszkiem do jednej klasy chodzilem :) Tylko ze to byl calkiem ktos inny. Widac rodzice obu mieli podobne poczucie humoru :D
[#11] Re: Retro Games na targach w Szczecinie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem