Komentowana treść: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future
[#1] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future
extra moze wkoncy odpale na A600 !!!!! obecne wersje ktore mam nie dzialaja na 68000

ps.czemu nie ma butona download tj w innych grach ???????

Ostatnia edycja: 20.05.11 18:06:10
[#2] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@HOŁDYS, post #1

Obrazy CD są do pobrania tylko dla zalogowanych (rejestracja bezpłatna).
[#3] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@mailman, post #2

To Ci niespodzianka! Wiadomość dnia :)
[#4] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future
Zawsze chciałem w to zagrać. Faktycznie pójdzie na A600? Czy cdrom jest konieczny?
[#5] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@il_capitano, post #4

w wymaganiach jest Amiga 68000 2 MB CHIP
jednak na A600 11.5 MB nie udalo mi sie uruchomic jst gui z poczatkiem gry i reset
[#6] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future
W Strefie Gier jest recenzja gry Wasted Dreams, gdyby ktoś chciał się dowiedzieć więcej, jest również opis przejścia gry (link na samym dole recenzji).
[#7] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future
nie mogę rozpakować pod morphosem, lha mam ostatnie, dwa razy sciagałem, tylko ja mam takie problemy ?
[#8] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@rzookol, post #7

Mi z kolei pod Windą rozpakowało także z błędami ale rozpakowało, zaś na Amidze pod LhA V1.38 - czyli starusieńką i wysłużoną wersją - stanęło. Miałem ściągać nową, ale skoro piszesz, że także lipa, podejrzewam, że archiwum jest jednak corrupted... Hm! Udało się komuś?

[#9] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@rzookol, post #7

Rzeczywiście, archiwum jest uszkodzone. Napiszę do Andreasa.
[#10] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@BagoZonde, post #8

U mnie też krzyczy, że archiwum jest uszkodzone.
[#11] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@mailman, post #9

no to nimiecka solidnosc ..360 MB sciagasz a tu zong
[#12] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future
Już jest dostępne poprawione archiwum.
[#13] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@HOŁDYS, post #5

dziwna sprawa, w winuae gra uruchamia się na 68010 a na 68000 ekran robi się czarny na dole jakby dwa celowniczki i miga POWER. Jakiś BUG?

Ostatnia edycja: 22.05.11 16:52:16
[#14] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@rafgc, post #13

na Orginalnej Amidze 600 mam tak samo
[#15] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@HOŁDYS, post #14

Zgodnie z instrukcją, gra wymaga 2 MB Chip + 1 MB innej pamięci.
[#16] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@mailman, post #15

Hołdys ma 2MB CHIP + 8MB FAST + 1.5MB SLOW, o czym zresztą napisał wcześniej (11.5MB). Ja zresztą też ustawiałem w winuae 2MB chip i 8MB fast i działa tylko na 68010+, natomiast instrukcja obsługi mówi jasno o 68000, a w internecie znaleźć nie mogę żadnego info na temat uruchamiania tego tytułu na ECS.
[#17] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@rafgc, post #16

Nie zauważyłem. To faktycznie dziwne. A może ma znaczenie wersja Kicka?
[#18] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@mailman, post #17

Podobno gra powinna działać od ks1.3, ja sprawdzałem pod 2.05, 3.1 i custom 3.9, efekt zawsze taki sam. Rozumiem jeszcze, ze działa na 020 a na 68000 nie, ale przecież różnica w stosunku do 68010 jest niewielka, wręcz kosmetyczna. Zdaje mi się, że kiedyś ktoś podał nazwę jakiegoś programu, który emuluje instrukcje 020 na 68000, ale nie pamiętam nazwy. Ciekaw jestem, czy ktokolwiek uruchomił to na ECS, google milczy.
[#19] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@rafgc, post #18

Założyłem temat na EAB, dowiedziałem się, że na winuae gra działa bez opcji "more compatible", jeden z użytkowników tamtego forum przetestuje tą grę na swojej A600.

http://eab.abime.net/showthread.php?p=757425&posted=1#post757425
[#20] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@rafgc, post #19

ja mogę powiedzieć, że działa bardzo dobrze i płynnie pod e-uae odpalonym na morphosie na powermacu 1.42 ghz (emulacja agi + 020)
[#21] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@rafgc, post #19

co ciekawe ..wyjmuje HD podpinam do A1200 i gra sie uruchamia (wiec zadnych libsow itp nie brakuje) .. w dodatku CODE NAME: HELL SQUAD ktory jest oparty na tym samym silniku dziala bez problemu na mojej A600
[#22] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future
Demo mi jakoś nie podchodziło, ale po latach może się znów skuszę.
[#23] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future
SUPER GIERCA- klimat, 2 graczy, grafa, udźwiekowienie i w ogóle kiedyś tzw MIODNOŚĆ OK !!!
[#24] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@HOŁDYS, post #21

na stronie producenta pisze

REQUIREMENTS: Amiga OS 1.3+, 3Mb Ram, ECS or AGA, CD-ROM 2X+
[#25] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@HOŁDYS, post #24

Mi się zdaje, że w tej grze jest jakiś błąd, 68010 przecież różni od 68000 dwoma rozkazami, które są w nim uprzywilejowane, a w 68000 nie. Pewnie ktoś obeznany w ASM musiałby na to spojrzeć. Dziwne, trochę, że nie można znaleźć w sieci żadnej informacji, jakoby ktoś odpalił to w ogóle na 68000.
[#26] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@rafgc, post #25


Rafal ja swego czasu sporo spedzilem na szukaniu jakiejs latki czy wogole informacji ze ta gra poszla na ECS 3 MB 00 ..bez skutecznie
[#27] Re: Wasted Dreams do pobrania ze strony Amiga Future

@HOŁDYS, post #26

Biorąc pod uwagę to, ze gra wyszła ta późno, rodzaj nośnika oraz fakt, ze większość ludzi myślała, że to jest na AGA, to pewnie odsetek ludzi, którzy spróbowali to uruchomić na A600 jest mikroskopijny. Raczej wątpię, aby gra była przygotowana dla 68010+, bo byłoby to posunięcie bez sensu, jednakże fakt działania na 68010 jest zastanawiający, ktoś znający się na ASM mógłby spojrzeć, dlaczego gra wywala się na 68000. Ciekawe tylko, kto mógłby się podjąć czegoś takiego, może jakiś autor instalek do whdload?

Ostatnia edycja: 25.05.11 17:16:33
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem