Komentowana treść: Obsługa FPGA z poziomu AmigaOS 4.x
[#1] Re: Obsługa FPGA z poziomu AmigaOS 4.x
No to moim zdaniem bardzo dobra wiadomość i duży plus dla SAM460, pozostaje czekać aż ktoś zrobi z tego "klasyczny" użytek.
[#2] Re: Obsługa FPGA z poziomu AmigaOS 4.x
Jeszcze może 10 lat i wszystkie komponenty będą obsługiwane.
[#3] Re: Obsługa FPGA z poziomu AmigaOS 4.x

@Pinto, post #2

Sam 460ex niedawno dała głos, teraz jest dostęp do FPGA... Ja już teraz rozumiem dlaczego jeszcze po dzień dzisiejszy nie ma testu tego "cuda" na PPA. Jeszcze się nie znalazł jeleń,który by to kupił
[#4] Re: Obsługa FPGA z poziomu AmigaOS 4.x

@tomaszek1983, post #3

Nie rozumiesz.
Testu nie ma ponieważ jeszcze nikt go nie napisał.
[#5] Re: Obsługa FPGA z poziomu AmigaOS 4.x
Eugène Ionesco nie stworzyłby lepszego portalu, z tak wspaniałymi komentarzami ;)

ja generalnie bardzo się cieszę, bo to bardzo ciekawy feature, mimo że dość okaleczony.
[#6] Re: Obsługa FPGA z poziomu AmigaOS 4.x
sam driver i2c juz jakis czas byl. ale traz nic nie stoi na przeszkodzie zeby samancie dodac Xene, She-Re czy inna ksiezniczke. i x1000 moze sie schowac.
[#7] Re: Obsługa FPGA z poziomu AmigaOS 4.x

@Valwit, post #6

Dokładnie i wyjdzie na moje, że SAM460 odniesie większy sukces niż AOX1000.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem