Komentowana treść: Silesian Amiga Classic Party 11
[#1] Re: Silesian Amiga Classic Party 11
No i mnie nie będzie . Termin nie ten będę w tym czasie w podróży dookoła Polski . Mam płyty z ostatniego spotkania które obiecałem zwrócić na teraźniejszym, nie wywiąże się z obietnicy .
Wiem że Azorek nie zmieni terminu ze względu na mnie. Może więcej osób by wolało inny termin spotkania?
Mimo wszystko życzę dobrej zabawy z amigami i owocnych rozmów.
Mordimer tym razem możesz zająć się swoją amigą !!!!
[#2] Re: Silesian Amiga Classic Party 11

@Jacol, post #1

Mnie niestety też nie będzie... 02.07. wypada mi termin innej, niestety ważniejszej imprezy.
[#3] Re: Silesian Amiga Classic Party 11
Szit, moja A1200 wciąż leży i kwiczy ... 1260 non stop świeci na czerwono
[#4] Re: Silesian Amiga Classic Party 11

@biax, post #3

Musimy się umówić poza SACP ;) to naprawimy...
[#5] Re: Silesian Amiga Classic Party 11

@altcomputing, post #4

Koniecznie, trzymam Cię za słowo :)
[#6] Re: Silesian Amiga Classic Party 11

@Jacol, post #1

Jacol... spokenz, co się odwlecze to nie uciecze Udanej zabawy
[#7] Re: Silesian Amiga Classic Party 11

@newguru, post #6

Szkoda że mam tak daleko (600km) bo chętnie bym się wybrał ale jak nie w tym to w następnym roku :)
[#8] Re: Silesian Amiga Classic Party 11

@newguru, post #6

Dla m,nie słowo dane koledze jest bardzo ważne a niedotrzymanie słowa jest równoznaczne z odebraniem AMIGI .
Przepraszam tych którzy na te płytki liczyli , właściciela też.
Na następny termin spotkania się piszę !!!!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem