Komentowana treść: Amiga Eastern Meeting 2011
[#1] Re: Amiga Eastern Meeting 2011
A będzie Pani ze Spożywczaka?
[#2] Re: Amiga Eastern Meeting 2011
a po czym poznacie, ze to dziewczyna czy chlopak, a w ogole to jest jakis seksizm i dyskryminacja pleciowa, Wami sie powinien zajac rzecznik do rownego statusu kobiet i mezczyzn, mezczyzn i kobiet ?;)
[#3] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@snajper, post #1

A będzie snajper? Bo jak będzie, to rzucam wszystko i przyjeżdżam osobiście uścisnąć prawicę człowiekowi-który-odnalazł-literówkę OK.
[#4] Re: Amiga Eastern Meeting 2011
Czy będzie jechał (na tak odległą wyprawę) ktoś z Dolnego Śląska?
[#5] Re: Amiga Eastern Meeting 2011
A czy juz jest bezpiecznie nad jeziorem ? Juz zlapali i ukarali gnoji co skopali na smierc malolata nad jeziorem miesiac temu ??
[#6] Re: Amiga Eastern Meeting 2011
A gdzie tu równouprawnienie. To jest jawna dyskryminacja pełci.


[#7] Re: Amiga Eastern Meeting 2011
No będe na pewno ;)
OK
[#8] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@MaveRick, post #5

Spodziewałem się tego pytania. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo nad Białym to nie jest ani mniej, ani bardziej niebezpiecznie. Odpowiem może tak - w każdym miejscu może wydarzyć się tak przykry wypadek. W Warszawie, na przystanku autobusowym też zadźgano policjanta. I to w biały dzień! Miejsce nie gra roli, to po prostu niefortunny i tragiczny zbieg okoliczności.

Co do bandytów, którzy skopali chłopaka miesiąc temu, to wyłapali ich od razu.
[#9] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@Benedykt Dziubałtowski, post #6

@Benek & 1989

Lady Gaga wam we łbach poprzewracała, czy co ?
[#10] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@recedent, post #3

A, to się zobaczy. Jak mi nie wypadnie akurat udzielać kolejnego wywiadu dla mediów w tej sprawie, to z chęcią tam zajrzę... Tylko jakby co, to nikomu ani słowa, bo paparazzi tylko na to czekają.
[#11] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@MarX, post #8

Takiej odpowiedzi oczekiwałem :)

Poprostu uważajta ... i nie kopcie przeciwników :P

Ostatnia edycja: 15.06.11 23:43:56
[#12] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@MarX, post #9

Może Ty masz problem z lady gaga bo ja nie. Nie rozumiem dlaczego w XXIw ja mam płacić a jakaś kobieta nie. W czym ona jest lepsza, ze ma wstęp za free.


[#13] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@Benedykt Dziubałtowski, post #12

Na serio pytasz, czy zapomniałeś dodać emoikonki ? :)
[#14] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@MarX, post #13

Dobra. Przekonałeś mnie swoim podejściem do sprawy. Szkoda kasy na taki wyjazd.
[#15] Re: Amiga Eastern Meeting 2011
Do zobaczenia na imprezie :)
[#16] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@Benedykt Dziubałtowski, post #14

A jakiej odpowiedzi oczekiwales ? Serio pytam.
[#17] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@Benedykt Dziubałtowski, post #14

Podwojny post.

Ostatnia edycja: 16.06.11 09:43:42
[#18] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@Benedykt Dziubałtowski, post #14

Zorganizuj więc sam imprezę, a ja też posmęcę, że bym przyjechał gdyby dziewczyny wchodziły za darmochę, albo jak mi autostradę wybudują. Powodów do krytykanctwa znajdzie się od groma. Jeśli impreza Ci nie odpowiada to po prostu nie przyjeżdżaj, a nie szukasz taniego wytłumaczenia.

Swoją drogą motyw z Lady Gagą był trochę żartobliwym wtrętem z mojej strony (patrz emoikonka w poście nr.9). 1989 zrozumiał o co chodzi, a Ty się pienisz nie wiem czemu.
[#19] Re: Amiga Eastern Meeting 2011
W zwiazku z tym, ze termin AEM, zupelnie przypadkowo-podkreslam ;) pokrywa sie z moim urlopem w PL wiec juz teraz uroczyscie oznajmiam, iz na w/w imprezie sie pojawie :)
[#20] Re: Amiga Eastern Meeting 2011
MarX,
I to jest właśnie super wiadomość! Dzięki! OK
Już negocjuję z piękniejszą połową. A może nawet przyjedziemy całą rodziną. Do zobaczenia na imprezie. :D
[#21] Re: Amiga Eastern Meeting 2011
Jak będzie ekipa ze ślunska to może pojadę, no ale 3 osoby do auta jeszcze bym musiał mieć.
[#22] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@1989, post #2

biografia zobowiązuje muszę więc być i jak zwykle będę...


Ostatnia edycja: 16.06.11 10:44:05
[#23] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@stachu100, post #20

Ja w zeszlym roku bylem z cala rodzinka i .....polecam :) Eastone_junior byl mega zadowolony jak mogl sobie popykac w lotusa na a600 faziora, a w miedzyczasie pochlapac sie w jeziorze :)
[#24] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@eastone, post #23

A600 nie zmniesci sie do motóra, ale ja sie sturlam na bank:)
[#25] Re: Amiga Eastern Meeting 2011
[#26] Re: Amiga Eastern Meeting 2011
A czy ktoś z podkarpacia jedzie może samochodem, że w bagażniku jest miejsce na 1 osobę?
[#27] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@eastone, post #16

Na pewno poważnej a nie takiej obróconej w żart.
[#28] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@Benedykt Dziubałtowski, post #27

Ehh Panowie nie możecie zrobić czegoś bliżej środka Polski :/ Z Pomorza to kawał drogi.
[#29] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@stachu100, post #20

spoko.. jak przyjadę to też z całą rodzinką...
[#30] Re: Amiga Eastern Meeting 2011

@Benedykt Dziubałtowski, post #27

Pogadaj z Marxem to moze zrobi dla ciebie wyjatek i tez bedziesz mogl skorzystac z wejscia za free
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem