Komentowana treść: Reggae Update "F"
[#1] Re: Reggae Update "F"
Moim zdaniem takie składniki systemu jak Reggae powinny "umieć" zaktualizować się same lub za pomocą systemu, na którym działąją (w tym przypadku MorphOS-a). Nie wiem czy warto byłoby wracać do nieudanego projektu jakim okazał się MorphUP (zbyt przekombinowane narzędzie dla użytkownika), ale może w samym systemie mogłoby się pojawić proste narzędzie do aktualizacji jego składników (aktualizacja mogłaby się odbywać poprzez... http.stream :) ). W takim przypadku na pewno by się to przydało bo informacja o nowych wersjach może umknąć, a w systemie zawsze dostępna byłaby opcja aktualizacji.
[#2] Re: Reggae Update "F"
OK
[#3] Re: Reggae Update "F"

@grxmrx, post #1

Jestem za! :)
[#4] Re: Reggae Update "F"

@grxmrx, post #1

Nie planujemy cząstkowych aktualizacji systemu.
[#5] Re: Reggae Update "F"
A kiedy będzie obsługa kodowania danych przez reggae ?
[#6] Re: Reggae Update "F"

@Sventevith, post #5

w przyszłości
[#7] Re: Reggae Update "F"

@Jacek Piszczek, post #4

A kiedy nowy MorphOS? :)
[#8] Re: Reggae Update "F"

@skipp, post #7

A kiedy nowy MorphOS?

A co, stary się już znudził albo zepsuł? ;)

A tak na serio to ja też chętnie zobaczę coś nowego w MorphOS-ie. Chociaż pewnie nie ma na to co liczyć, bo teraz główny nacisk jest na wsparcie kolejnych applowych platform.
[#9] Re: Reggae Update "F"

@MDW, post #8

Wsparcie kolejnych platform oznacza bardzo wiele nowego w systemie :)
[#10] Re: Reggae Update "F"

@Jacek Piszczek, post #9

A to miło to słyszeć. Faktycznie wsparcie dla PowerBooka powinno wzbogacić MorphOS-a o np. Wi-Fi, touchpad. Oj chętnie bym tego poużywał. :)
[#11] Re: Reggae Update "F"

@MDW, post #10

Faktycznie wsparcie dla PowerBooka powinno wzbogacić MorphOS-a o np. Wi-Fi, touchpad. Oj chętnie bym tego poużywał.`

Ja się już doczekać nie mogę. Maszynka się męczy na OS X
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem