Komentowana treść: SACP 11 - już w sobotę!
[#1] Re: SACP 11 - już w sobotę!
I znów nie zakupie vipów w biedronce po drodze echh ;)
[#2] Re: SACP 11 - już w sobotę!
Oglaszam piwny konkurs:). Nie bedzie mnie u Was niestety, ale wysle kopie bezpieczenstwa mojego os4 i dysk scsi. Prosba do Pekdara zeby zainstalowal Os na tym dysku w sposob opisany przez Niego w ktoryms tam numerze ppa:). Na potwierdzenie legalnosci osa zrobie sobie fote z pudelkiem i plyta - nie przebije pewnie Szamana, ale co tam - trza dazyc do doskonalosci:). Jo, potrzebuje obserwatora, ba kilku. Maila mam w profilu - kopia mojego os4 poleci do Pekdara, o ile zgodzi sie doprecyzowac adres z paubase. Bro dostanie kazdy kto podesle dwuzdaniowy /conjmniej/ raport z instalacji .Ot chcialbym wiedziec czy tylko moja ami wyczuwa buga /ami 4k naturalnie/.
[#3] Re: SACP 11 - już w sobotę!
Witam

Mam jeszcze dwie A500/512MB do odsprzedania - jeżeli ktoś jest chętny to zabiorę je na zlot.
Amigi nie mają FDD oraz osprzętu typu zasilacz, mysz.
Jeżeli chodzi o stan techniczny - są sprawne, gry działają, dema działają, stan wizualny - są czyste i zadbane.
Co do ceny - myślę że 30 zł za szt. to dobra cena.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt 604-312-059

Pozdrawiam
Alf

[#4] Re: SACP 11 - już w sobotę!

@alf, post #3

Alf targaj ten sprzęt! Od kilku edycji proponuję Wam zorganizowanie stolika SPRZEDAM-ZAMIENIĘ-ODDAM W DOBRE RĘCE. Do 10 SACP nic z tego nie wyszło.....
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem