Komentowana treść: AmIRC 3.12 beta dla AmigaOS 4.x
[#1] Re: AmIRC 3.12 beta dla AmigaOS 4.x
Jestem w szoku Jutro zainstaluje i przetestuje. AmIRC to wciąż wg mnie najlepszy klient IRC na amigowe systemy.
[#2] Re: AmIRC 3.12 beta dla AmigaOS 4.x
Changelog:

AmIRC 3.8 *beta* (23.1.2010)
...
- Added donation button.. please use it frequently!
- Replaced all "MorphOS" in catalog strings with proper "AmigaOS" ones.
...
[#3] Re: AmIRC 3.12 beta dla AmigaOS 4.x
Bump up wersji ogromny :o. Tak czy siak to "dobra wiadomość" :).
[#4] Re: AmIRC 3.12 beta dla AmigaOS 4.x

@Marek Szyprowski, post #2

O LOL, niezle :)
[#5] Re: AmIRC 3.12 beta dla AmigaOS 4.x

@grxmrx, post #1

Dla mnie amirc to ciagle najlepszy klient na WSZYSTKIE systemy :)
Amirc plus kuang eleven ;P Na inne systemy uzywam kvirca.
[#6] Re: AmIRC 3.12 beta dla AmigaOS 4.x
Noooo rewelacja
[#7] Re: AmIRC 3.12 beta dla AmigaOS 4.x
bardzo dobrze
[#8] Re: AmIRC 3.12 beta dla AmigaOS 4.x

@grxmrx, post #1

Program wymaga dopracowania, nie da sie zmienic (a przynajmniej mnie sie nie udalo) koloru czcionki by miala inny niz tlo, poza tym po wpisaniu czegokolwiek i probie wyslania enterem program sie wywala, efekt widoczny na obrazku.
[#9] Re: AmIRC 3.12 beta dla AmigaOS 4.x

@grxmrx, post #8

configure && make czasami robi psikusy;)
[#10] Re: AmIRC 3.12 beta dla AmigaOS 4.x

@grxmrx, post #8

Jutro sprawdze czy u mnie dziala. Moze jest to wina zalaczonej notyfikacji w systemie?
[#11] Re: AmIRC 3.12 beta dla AmigaOS 4.x

@Marek Szyprowski, post #2

Zmian jest o wiele wiecej, lista jest dluga. Na pierwszy rzut oka widac przydatny bajer - dodanie zaznaczania innym kolorem (domyslnie szarym) tych uzytkownikow na liscie, ktorzy maja ustawiony tryb "away".
[#12] Re: AmIRC 3.12 beta dla AmigaOS 4.x
wersdje dla mosa i os3 tez maja sie pojawic, za jakis czas, generlanie zrodla i rozwoj przeleli panowie od yama i pan mincea.
[#13] Re: AmIRC 3.12 beta dla AmigaOS 4.x

@Valwit, post #12

to akurat niekoniecznie znaczy coś bardzo dobrego...
[#14] Re: AmIRC 3.12 beta dla AmigaOS 4.x

@Marek Szyprowski, post #13

to insza inszosc, ale cos sie dzieje. moze zrodla trafia gdzies do jakiegos repozytorium. moze.
[#15] Re: AmIRC 3.12 beta dla AmigaOS 4.x

@grxmrx, post #8

Ja narazie nie nie doswiadczylem tych zwieszek. Z irc'a nie korzystam zbyt czesto, ale cieszy nowy soft ;]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem